KIN GINGIVAL płyn do płukania jamy ustnej 250 ml

KIN GINGIVAL płyn do płukania jamy ustnej 250 ml

  • Cena od: 15,80
  • Cena do: 24,35
  • Oszczędzasz: do 38%
KIN GINGIVAL płyn do płukania jamy ustnej 250 ml KIN GINGIVAL płyn do płukania jamy ustnej 250 ml KIN GINGIVAL płyn do płukania jamy ustnej 250 ml KIN GINGIVAL płyn do płukania jamy ustnej 250 ml KIN GINGIVAL płyn do płukania jamy ustnej 250 ml KIN GINGIVAL płyn do płukania jamy ustnej 250 ml KIN GINGIVAL płyn do płukania jamy ustnej 250 ml KIN GINGIVAL płyn do płukania jamy ustnej 250 ml
Oferty 1-4 ułożone według:

Informacje o produkcie

KIN GINGIVAL płyn do płukania jamy ustnej 250 ml

KIN GINGIVAL płyn do płukania jamy ustnej - zawiera chlorhexydynę (0,12%) - ceniony przez stomatologów składnik antybakteryjny i fluorek sodu - wzmacniający szkliwo i chroniący zęby przed próchnicą. Zalecany jest przez stomatologów do stosowania w profilaktyce chorób dziąseł i przyzębia (m.in. krwawienie i zapalenie dziąseł, parodontoza) chroni przed próchnicą (polecany osobom niezdolnym do wykonywania pełnej higieny jamy ustnej: po zabiegu chirurgicznym w obrębie jamy ustnej, na skutek niesprawności ruchowej lub osobom leczonym stałymi aparatami ortodontycznymi) redukuje tworzenie się płytki bakteryjnej, dokładnie penetruje przestrzenie międzyzębowe, poprawia właściwą ochronę dziąseł i utrzymuje swoje działanie przez parę godzin.

KIN GINGIVAL płyn do płukania jamy ustnej 250 ml

Nie zawiera alkoholu dzięki czemu nie podrażnia śluzówki jamy ustnej (może być stosowany m.in. przez osoby z suchością lub innymi schorzeniami śluzówki jamy ustnej, osoby po radioterapii). Nie wymaga rozcieńczenia. Posiada przyjemny smak Jeśli stan dziąseł na to pozwala, w celu zwiększenia efektu zaleca się połączyćKIN Gingival - Płyn do płukania jamy ustnej z KIN Gingival - Pastą do zębów. Stosowanie choroby dziąseł i przyzębia krwawienie i zapalenie dziąseł choroby przyzębia: parodontoza, afty, pleśniawki, nadżerki i inne odleżyny po źle dopasowanych uzupełnieniach protetycznych i ortodontycznych profilaktyka próchnicy redukcja płytki bakteryjnej i kamienia nazębnego usuwanie nieprzyjemnego zapachu z ust higiena jamy ustnej Dawkowanie i sposób użycia Płukać usta 2 razy dziennie, rano i wieczorem, nierozcieńczonym płynem (ok. 15 ml) przez ok. 30 sekund.

KIN GINGIVAL płyn do płukania jamy ustnej 250 ml

Po użyciu preparatu nie płukać ust wodą. Można również płukać jamę ustną irygatorem rozcieńczając płyn Kin Gingival w proporcjach 1:1 lub 2:1. Nie połykać.

Opisy produktu KIN GINGIVAL płyn do płukania jamy ustnej 250 ml udostępniane przez sprzedawców

i-Apteka.pl: Opis KIN GINGIVAL Płyn do płukania jamy ustnej 250ml

Skład;Aqua, Sorbitol, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castrol Oil, Aroma, Sodium Methylparaben, Chlorhexidine Digluconate, Citric Acid, Metyl Salicytate, Sodium Saccharin, Menthol, Sodium Fluoride, Eugenol, Limonene, Cinnamal. Działanie:Płyn do płukania jamy ustnej charakteryzujący się unikalnym składem.

Zawiera chlorhexydynę, która znana jest z silnych właściwości przeciwbakteryjnych. Dzięki temu przeciwdziała powstawaniu płytki bakteryjnej i chroni dziąsła przed zmianami zapalnymi. Dodatkowo w skład płynu wchodzi fluorek sodu odpowiadający za wzmocnienie szkliwa .

Wskazania:Preparat należy stosować w ramach higieny jamy ustnej i zębów. Dawkowanie:Płukać jamę ustną przez około 30sekund x 2/24h (rano i wieczorem).

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie