Menu

AMO Complete RevitaLens 120 ml

Cechy produktu

  • Producent MaxVue Vision 
  • Pojemność 120 ml

Opis

PŁYN AMO Complete Revitalens 120

Zawartość: PŁYN AMO Korzystamy z Własnego Magazynu

Opis towaru:

Complete Revitalens MPDS – nowa generacja wielofunkcyjnych płynów dezynfekcyjnych do soczewek kontaktowych.

Complete Revitalens MPDS firmy Abbott Medical Optics Inc. proponuje rewelacyjne właściwości czyszczące i dezynfekujące bez utraty komfortu, zaawansowane likwidowanie białek i lipidów, niską toksyczność dla tkanek oka i nadzwyczajną kompatybilność i komfort przy pielęgnacji soczewek silikono – hydrożelowych i tradycyjnych. Powodem jego pełnej aktywności jest interaktywny system składający się z dwóch komplementarnych środków dezynfekujących, a także systemu buforującego. Dwa środki dezynfekujące dwuchlorowodorek aleksydyny i polyquaternium-1 działają w zgodności z czynnikiem chelatującym EDTA i systemem buforującym, zawierającym kwas borowy, w celu osiągnięcia wszelkich funkcji wyraźnych dla płynu pielęgnacyjnego nowej generacji.

Complete Revitalens MPDS jest wydajny, a jego złożona formuła, sprawnie zwalcza Acanthamoebę i inne drobnoustroje oporne na niektóre płyny wielofunkcyjne. Wysoka produktywność dezynfekcyjna, nawet w niedogodnych warunkach, jest kompatybilna ze wszystkimi materiałami do produkcji miękkich soczewek kontaktowych.

Complete Revitalens MPDS usuwa 99,99% bakterii, a także grzybów i likwiduje ponad 85% białek i osadów lipidowych z powierzchni soczewki. Odnotowano także wysoki komfort noszenia soczewek podczas trwającego ponad 90 dni okresu badania.

Complete Revitalens MPDS został skutecznie opracowany, tak, żeby zminimalizować wrażliwość oczu, barwienie rogówki i wystąpienie innych działań niepożądanych, przy zapewnieniu komfortu.

Complete Revitalens MPDS to nowa generacja uniwersalnej dezynfekcji soczewek kontaktowych, nowa generacja środków do pielęgnacji soczewek kontaktowych.

Nowy COMPLETE RevitaLens MPDS pomoże zachować czyste soczewki oraz zdrowe oczy:

  • pokaźna i długotrwała ochron antybakteryjna,
  • skuteczne usunięcie białek i tłuszczów,
  • czyste soczewki bez utraty komfortu noszenia,
  • komfort dla osób noszących soczewki kontaktowe.
  • Płyn może być wysyłany bez opakowania tekturowego ponieważ wypakowujemy je z opakowań zbiorczych.
Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.