Menu

BOSTON SIMPLUS 120ml

Cechy produktu

  • Producent Bausch&Lomb 
  • Pojemność 120 ml

Opis

W przeciwieństwie do większości produkowanych obecnie płynów do soczewek, Boston Simplus przeznaczony jest do szkieł twardych, a nie miękkich. Zarówno to, jak i fakt, iż jest to preparat pielęgnacyjny i dezynfekujący jednocześnie, czyni z produktu producenta Bausch Lomb artykuł unikalny w branży soczewek kontaktowych.

towar cenionego producenta - płyn pielęgnacyjny został wytworzony poprzez jedną z najbardziej uznanych i rozpoznawalnych firm na świecie, jeśli chodzi o produkty optyczne - BauschLomb. Ulepszony skład - zawartość płynu pielęgnacyjnego została poszerzona o kilka składników oczyszczających i nawilżających.

dzięki czemu preparat znamionuje się szerokim spektrum działania i jest jeszcze skuteczniejszy w dbałości o soczewki. Dopełniające nawilżenie - płyn pielęgnacyjny potęguje komfort stosowania soczewek, dzięki dodatkowej funkcji nawilżającej.

Soczewki odzyskują swoją początkową wilgotność i utrzymują ją do nawet kilkunastu godzin od momentu aplikacji. Kompleksowa dezynfekcja - soczewki zanurzone w pojemniczku z płynem Bostom Simplus są dokładnie dezynfekowane i oczyszczane.

Z ich powierzchni znikają skażenia środowiskowe - kurz, pył, organiczne - tłuszcze i osady białkowe, a także groźne bakterie i grzyby. Soczewki są perfekcyjnie czyste i gotowe do bezpiecznego i wygodnego użytkowania.

Czyszczenie bez pocierania -pousuwać wszystkiego rodzaju zabrudzenia z powierzchni soczewek, nie musisz ich długo i solidnie pocierać o siebie. Starczy, że umieścisz je w pojemniczku wypełnionym płynem pielęgnacyjnym.

Zdatny do użycia przez choćby 6 miesięcy - płyn pielęgnacyjny Boston Simplus od momentu otwarcia może być używany choćby poprzez pół roku. To chroni przed zmarnowaniem nawet kilku mililitrów. Charakterystyka płynu Boston Simplus: W składzie Boston Simplus znajduje się środek nawilżający i środek czyszczący.

Warto podkreślić, iż z preparatem od Bausch Lomb nie musimy pocierać soczewek,pousuwać z nich zanieczyszczenia. Jedyne, co należy zrobić to zanurzyć szkła w pojemniczku z płynem. W dalszej kolejności Boston Simplus działa już sam - usuwa zanieczyszczenia środowiskowe (pył, kurz), naturalne (tłuszcze i osady białkowe), a także groźne bakterie i grzyby.

Codzienne płukanie soczewek w preparacie gwarantuje im nieskazitelną czystość. Boston Simplus działa także nawilżająco i konserwująco, co czyni go znacznie udoskonalonym od innych preparatów (jednoskładnikowych i dwuskładnikowych).

Po otwarciu płyn ten zdatny jest do zużycia przez 6 miesięcy. Dla kogo płyn Boston Simplus? Boston Simplus jest płynem dedykowanym do dezynfekcji i pielęgnacji soczewek twardych - jednym z niewielu tego typu na rynku.

zalety płynu Boston Simplus: uzupełniające nawilżenie - po zanurzeniu w płynie Boston Simplus soczewki odzyskują swoją początkową wilgotność i utrzymują ją choćby do kilkunastu godzin od momentu aplikacji; stanowczo prosty sposób czyszczenia, który nie wymaga pocierania -zlikwidować wszystkiego typu zanieczyszczenia z powierzchni soczewek musisz je jedynie umieścić w pojemniczku z płynem pielęgnacyjnym - pamiętaj, żeby soczewki nie wystawały ponad poziom płynu; bogaty skład - powoduje, że preparat ten doskonale czyści i pielęgnuje soczewki; skrupulatna dezynfekcja i staranne czyszczenie - z powierzchni soczewek znikają skażenia środowiskowe i ekologiczne oraz groźne bakterie i grzyby; długi okres ważności, który wynosi aż 6 miesięcy - płyn pielęgnacyjny Boston Simplus od momentu otwarcia może być wykorzystywany choćby poprzez pół roku.

Biorą pod uwagę mocne strony płynu Boston Simplus od szanowanej firmy Bausch & Lomb, to jego jakość nie budzi wątpliwości.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.