Menu

OPTI-FREE Replenish 120 ml

Cechy produktu

  • Producent ALCON 
  • Pojemność 120 ml

Opis

Wielorazowe soczewki kontaktowe gwarantują wygodę i oszczędność pieniędzy, jednak należy dbać o ich właściwą pielęgnację. Płyn z formułą dezynfekującą do soczewek OPTI-FREE RepleniSH to wielofunkcyjny preparat wspaniały do dbania o świeżość, higienę soczewek miękkich, także silikonowo-hydrożelowych.

Jest niezastąpiony, jeśli chodzi o bezpieczne przechowywanie soczewek. Wielofunkcyjny płyn dezynfekcyjny, oparty na TEARGLYDE - zastrzeżonym systemie regenerującym, zezwalającym na regenerację i utrzymanie wilgotności powierzchni soczewki.

świetnie usuwa osady białkowe z soczewek, dzięki czemu zachowują one swoją świeżość i wygodę noszenia poprzez cały dzień. Efektywnie zabija bakterie (zarazki), mogące wywoływać zakażenie oka, równocześnie nie zawierając w swoim składzie środków drażniących.

System regenerujący TearGlyde - działanie płynu pielęgnacyjnego oparte jest m.in. Na nowoczesnym systemie regenerującym, dzięki któremu soczewki odzyskują korzystną kondycję, są odporne na zarysowania i utratę sprężystości.

Nawilżenie przedłużone do 16 godzin - dodatek nawilżający, skryty w składzie preparatu odpowiada za intensywne nawilżenie soczewek i utrzymanie tego efektu choćby do 16 godzin. To dłużej aniżeli przeciętny czas wilgotności gwarantowany poprzez producentów!

Kompleksowa dezynfekcja - pielęgnacyjne działanie płynu obejmuje w dodatku bakteriobójczość, w ramach której preparat likwiduje wszystkie groźne drobnoustroje, mogące wywoływać infekcje i zakażenia oczu.

skrupulatne oczyszczenie - płyn pielęgnacyjny usuwa wszelkiego typu zabrudzenia, skategoryzowane na soczewkach poprzez cały dzień wykorzystywania. Dotyczy to w głównej mierze kurzu i pyłu, osadów białkowych i lipidów.

w konsekwencji tego soczewki są stanowczo wygodne w wykorzystywaniu, a widzenie wyraźne i przejrzyste. Bezpieczne przechowywanie - soczewki nieużywane poprzez kilka dni lub poprzez noc warto umieścić w pojemniczku wypełnionym płynem.

Tam są w całości bezpieczne - odcięte od zabrudzeń z zewnątrz i odzyskują swoje cenne parametry, np. Nawilżenie. Funkcjonalne i komfortowe opakowanie - płyn pielęgnacyjny skryto w 120-mililitrowej buteleczce, z wygodnym zamknięciem, dzięki temu preparat jest jeszcze bardziej wygodny w rutynowym używaniu i może być używany ponadto podczas podróży.

Charakterystyka płynu OPTI-FREE RepleniSH: Jest to płyn oparty na zastrzeżonym systemie regenerującym TEARGLYDE, umożliwiającym regenerację i utrzymanie optymalnej wilgotności powierzchni soczewki.

Płyn OPTI-FREE RepleniSH pozwala na utrzymanie nawilżenia miękkich soczewek kontaktowych poprzez długi czas, aż do 16 godzin, czyli dłużej niżeli przeciętny czas ich noszenia. Gwarantuje długookresowy efekt świeżości, dzięki czemu choćby wielogodzinne noszenie soczewek jest w pełni wygodne.

doskonale oczyszcza, a przy tym jest łagodny dla oczu, choćby wrażliwych. To towar sugerowany przez optyków osobom, które wcześniej borykały się z podrażnieniem oczy w wyniku użytkowania innych płynów.

Płyn OPTI-FREE RepleniSH starannie eliminuje wszelkie skażenia, nawet porządne zabrudzenia. Likwiduje szkodliwe bakterie i osady białkowe, broni przed ponownym osadzaniem się lipidów. Produktywnie dezynfekuje, jednak nie przyczynia się do podrażnienia oczu.

Nie gromadzi w swoim składzie środków drażniących. Zabija zarazki, które mogą powodować infekcje i zakażenie oka. W opakowaniu znajduje się pojemnik do przechowywania soczewek, przydatny do nocnej kąpieli soczewek.

Po każdym wyjęciu ich z pojemnika wyglądają jak świeże. Mechaniczne czyszczenie nie jest konieczne. Stosowanie płynu OPTI-FREE RepleniSH nie wymaga pocierania, przez co codzienna pielęgnacja soczewek jest łatwa i nie zabiera czasu.

towar cieszy się dużą popularnością i niezwykle pozytywnymi opiniami. Co więcej, według AC Nielson, to jeden z najistotniej popularnych płynów dezynfekujących na świecie. Płyn OPTI-FREE RepleniSH poprawia komfort noszenia soczewek, niweluje uczucie przesuszonych oczu, zagwarantuje najwyższy poziom higieny i wydłuża żywotność szkieł.

zalety płynu OPTI-FREE RepleniSH w opakowaniu 120 ml: Wielofunkcyjny płyn OPTI-FREE RepleniSH zamknięto w poręcznej butelce z komfortowym zamknięciem. Jest niezwykle produktywny, dlatego również opakowanie 120 ml jest najbardziej stosownym rozwiązaniem.

Płyn ten można wszędzie zabierać ze sobą, by móc skorzystać w razie potrzeby. Płyn dostępny jest ponadto w większym opakowaniu: OPTI-FREE RepleniSH 300 ml

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.