Menu

Renu MPS 120 ml

Cechy produktu

  • Producent Bausch & Lomb 
  • Pojemność 120 ml

Opis

Płyn wielofunkcyjny BauschLomb ReNu MPS Multi-Purpose Solution jest nowszą generacją płynu Renu Multiplus rekomendowanym zwłaszcza dla osób o wrażliwych oczach. Artykuł nowej generacji - wielofunkcyjny płyn pielęgnacyjny ReNu MPS jest nowszą generacją znanego do tej pory płynu Renu Multiplus, wykonany z myślą o potrzebach osób o wrażliwych oczach.

Wielofunkcyjne działanie - stosując płyn pielęgnacyjny regularnie, nie musisz już martwić się o stan swoich soczewek. Masz bowiem pewność, że są one dokładnie oczyszczone i nawilżone, a choćby kilkudniowe przechowywanie nie ogranicza ich kondycji.

Intensywne nawilżenie - płyn pielęgnacyjny, dzięki starannie dobranym składnikom nawilżającym, przywraca soczewkom ich początkową wilgotność i powoduje, iż są stanowczo wygodne w użytkowaniu - nie powodują suchości oczu.

Kompleksowa dezynfekcja - pierwsze zadanie realizowane poprzez płyn pielęgnacyjny to precyzyjne oczyszczenie. W jego trakcie preparat eliminuje z powierzchni soczewek groźne bakterie, osady białkowe i tłuszcze, w rezultacie czego czyni je perfekcyjnie czystymi i gotowymi do ponownego założenia.

adekwatne dla alergików - niejednokrotnie zdarza Ci się odczuwać alergiczne podrażnienia, suchość i łzawienie oczu? Płyn pielęgnacyjny Renu MPS, dzięki hipoalergicznej formule, nie powoduje takich problemów i jest jak najszczególniej adekwatny dla osób o wrażliwym narządzie wzroku.

optymalna pojemność - buteleczka o pojemności 120 ml to doskonała opcja dla wszelkich osób, które chcą wypróbować dany typ płynu albo poszukują preparatu do okazjonalnego zastosowania. Charakterystyka płynu ReNu MPS: ReNu MPS Multi-Purpose Solution jest aseptycznym, buforowanym, izotonicznym płynem do codziennego użytku, dezynfekcji, nawilżania, płukania i przechowywania wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych.

Skład ReNu MPS 120 ml opracowano tak, żeby płyn spełniał kryteria osób o bardzo wrażliwych oczach. Osoby z różnorodnymi alergiami, łzawiącymi i przesuszającymi się oczami, są bardziej podatne na niedogodności wynikające z używania soczewek kontaktowych.

w sytuacji takich osób pojawia się szybciej odczucie zmęczonych oczu i problemów z oczami w trakcie przebywania w pomieszczeniach klimatyzowanych. Używając codziennie płyn ReNu MPS 120 ml mamy gwarancję wydłużonego odczucia komfortu wraz z uzyskaniem długotrwałej rozciągliwości i nawilżenia naszych soczewek kontaktowych.

Skład płynu ReNu MPS: kwas borowy, sól dwusodowa kwasu etylenodwuaminoczterooctowego, boran sodu chlorek sodu, DYMED (biguanid poliaminopropylu) 0,00005%, poloksamina 1%. Nie gromadzi części takich jak chlorheksydyna czy thimerosal.

Płyn dostępny jest ponadto w pokaźniejszym opakowaniu: ReNu MPS 360 ml

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.