Menu

Renu MPS - 360ml

Cechy produktu

  • Producent Bausch & Lomb 
  • Pojemność 360 ml

Opis

Płyn wielofunkcyjny BauschLomb ReNu MPS Multi-Purpose Solution jest nowszą generacją płynu Renu Multiplus sugerowanym zwłaszcza dla osób o wrażliwych oczach.ReNu MPS Multi-Purpose Solution jest aseptycznym, buforowanym, izotonicznym płynem do codziennego wykorzystania, dezynfekcji, nawilżania, płukania i przechowywania wszelkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych.

Płyn do soczewek ReNu MPS Multi-Purpose Solution 360 ml to sprawdzony preparat, który sprawnie zadba o twoje soczewki kontaktowe. Mniejsze 120 ml buteleczki to wyśmienicie rozwiązanie w trakcie podróży. Jeśli jednak szukasz produktu, który na co dzień będzie pomagał ci w czyszczeniu i dezynfekcji soczewek, warto zaopatrzyć się w większą butelkę - jest bardziej opłacalna, a także pozwoli ci na dłużej cieszyć się wysokiej jakości preparatem.

staranne oczyszczenie - głównym zadaniem, jakie spełnia płyn pielęgnacyjny ReNu MPS jest całkowite usunięcie wszelkiego typu skażeń, osadów i niebezpiecznych drobnoustrojów. Przedłużone nawilżenie - codzienne, kilkugodzinne zanurzenie soczewek w płynie pielęgnacyjnym umożliwia powiększenie poziomu ich nawilżenia i przedłużenie tego efektu.

W ten sposób oczy są jeszcze bardziej wytrzymałe na wysychanie. Bezpieczne przechowywanie - jeśli sięgnąłeś już po kolejną parę soczewek, lecz z jakiegoś powodu nie zamierzasz korzystać z nich w ciągu najbliższych dni, zamiast wyrzucać umieść je w pojemniczku z płynem.

W ten sposób zachowają one wszystkie swoje właściwości. Ochrona przed zużyciem - regularna pielęgnacja soczewek przy użyciu specjalistycznego płynu umożliwia utrzymanie ich w wyśmienitej kondycji przez jeszcze dłuższy czas i tym samym większą oszczędność finansową.

produkt stosowny dla alergików - z płynu pielęgnacyjnego ReNu MPS mogą korzystać alergicy, a także osoby o wyjątkowo wrażliwych oczach, bo jest on w pełni antyseptyczny i buforowany, a więc nie sprawia podrażnień ani zaczerwienienia.

Opłacalna objętość - płyn pielęgnacyjny ReNu MPS został umieszczony w buteleczce o objętości 360 ml. To nadzwyczajna liczba, aby korzystać w preparatu codziennie i radować się dopełniającą finansową oszczędnością.

Charakterystyka płynu ReNu MPS: Skład ReNu MPS 360 ml został opracowany w taki sposób, że płyn spełni wymogi osób ze stanowczo wrażliwymi oczami. Osoby cierpiące na rozmaite alergie, łzawienie czy przesuszenie oka, bardziej narażone są na niedogodności związane z noszeniem soczewek kontaktowych.

Tacy kupujący szybciej odczuwają zmęczenie oka oraz gorzej znoszą np. Przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach. Codzienne używanie płynu ReNu MPS 360 ml pozwoli im na wydłużone poczucie komfortu, a także sprawi, iż soczewka przez dłuższy czas będzie sprężysta i nawilżona.

Komfort widzenia to nie tylko dobór właściwej mocy soczewek i innych jej parametrów; to również stosowna ich pielęgnacja, dezynfekcja i przechowywanie. Wybierając sprawdzony towar, pozwolimy soczewkom dłużej zachować perfekcyjną kondycję, co oczywiście przełoży się na naszą wygodę.

Właściwe oczyszczenie soczewki i przechowywanie jej w przebadanym, cieszącym się poważaniem klientów, preparacie to coś, co powinno być traktowane priorytetowo. Tylko wtedy zyskujemy pewność, iż nasze oczy traktujemy z należytą troską i dbamy o każdy etap związany z noszeniem soczewek kontaktowych.

Skład płynu ReNu MPS: kwas borowy, sól dwusodowa kwasu etylenodwuaminoczterooctowego, boran sodu chlorek sodu, DYMED (biguanid poliaminopropylu) 0,00005%, poloksamina 1%. Nie gromadzi części takich jak chlorheksydyna czy thimerosal.

Płyn dostępny jest także w mniejszym opakowaniu: ReNu MPS 120 ml

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.