Menu

Renu MultiPlus 120 ml

Cechy produktu

  • Producent Bausch & Lomb 
  • Pojemność 120 ml

Opis

W płynieReNu Multiplus zastowano niezwykłą kompozycję części, zapewniającą ułatwionąpielęgnację soczewek. Terazdezynfekcja, płukanie, przechowywanie, pozbywanie się osadów białkowych, czyszczenie i nawilżanie jest możliwa dziękipłynowiReNu Multiplus.

specyficzna kompozycja składników - teraz płyn pielęgnacyjny Renu Multiplus cechuje się jeszcze bardziej rozbudowanym składem oferującym wielofunkcyjne działanie. To nieprzeciętna sugestia dla wszystkich właścicieli i użytkowników miękkich soczewek kontaktowych.

Trójstopniowe oczyszczanie - płyn pielęgnacyjny po zetknięciu z soczewką skrupulatnie ją dezynfekuje. W pierwszej kolejności usuwa zdenaturyzowane białka, następnie tłuszcze, bakterie i skażenia środowiskowe, takie jak pył i kurz.

Przedłużone nawilżenie - substancje nawilżające skryte w płynie pielęgnacyjnym przywracają soczewkom ich początkową wilgotność i przyczyniają się do jej długookresowego utrzymania. Bezpieczne przechowywanie - jeśli chcesz zrezygnować ze stosowania napoczętej już pary soczewek na kilka dni, możesz umieścić ją w pojemniczku wypełnionym płynem pielęgnacyjnym i mieć pewność, iż będą tam bezpieczne - nie stracą swoich atrybuty i będą gotowe do ponownego użycia w każdym momencie.

Skoncentrowana formuła - już zaledwie trzy krople płynu pielęgnacyjnego wystarczą,starannie oczyścić soczewkę z wszystkiego typu skażeń i przywrócić jej przydatność do zastosowania. Trafna pojemność - buteleczka posiada 120 ml płynu pielęgnacyjnego.

To w sam raz na kilkudniową podróż, wypróbowanie danego rodzaju preparatu lub jego używanie przy dość nieregularnym sięganiu po soczewki. PłynReNu Multiplus posiada następujące elementy wraz z ich cechami: Hydranate - likwidujący zdenaturyzowane białka podczas cyklicznej pielęgnacji soczewek, przeciwdziała gromadzeniu się osadów białkowych, Poloksamina - skuteczny środek czynny powierzchniowo, eliminuje tłuszcze i zanieczyszczenia środowiskowe, utrzymuje zdolności nawilżające soczewek, Dymed - nietoksyczny dla tkanek oka, to efektywny środek dezynfekujący.

W celu zdezynfekowaniasoczewek należyzaaplikować 3 krople płynu dla każdej strony soczewki i pocierać około 20 sekund. Następnie należy szczodrze opłukać powierzchnię soczewki płynem. Żeby zapewnić całkowitądezynfekcjęsoczewek, to powinnybyć one przechowywane w roztworze w czasie nie krótszym niż20 sekund.

Płyn Renu Multiplus stanowczo zaleca się w sytuacjisoczewek częstej wymiany. Skład płynu ReNu Multiplus: HYDRANATE (hydroksyalkilofosfanian) 0,03%, kwas borowy, sól dwusodowa kwasu etylenodwuaminoczterooctowego, poloksamina 1%, boran sodu i chlorek sodu, DYMED (biguanid poliaminopropylu) 0,0001% jako środek konserwujący.

Butelka zawiera 120 ml płynu ReNu Multiplus Płyn przystępny jest także w pokaźniejszym opakowaniu: ReNu Multiplus 360 ml

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.