Menu

Zero Seven Refreshing 360ml

Cechy produktu

  • Producent POLYTOUCH CHEM. 
  • Pojemność 360 ml

Opis

udoskonalony skład - płyn pielęgnacyjny zawiera szereg niezwykle wartościowych składników, takich jak Hypromelloza i D-sorbitol. Dzięki czemu jest jeszcze skuteczniejszy. Do soczewek każdego rodzaju - z płynu pielęgnacyjnego Zero-Seven Refreshing możesz korzystać niezależnie od tego, jakich soczewek używasz - korekcyjnych czy kosmetycznych, silikonowych czy silikonowo-hydrożelowych i niezależnie od trybu stosowania.

staranna dezynfekcja - płyn pielęgnacyjny umożliwia oczyszczenie soczewek na dodatek z najmocniej groźnego skażenia - bakterii. Na skutek czego dba o narząd wzroku, broniąc go przed zróżnicowanego rodzaju infekcjami.

Kompleksowe oczyszczenie - soczewki zanurzone w pojemniczku z płynem pielęgnacyjnym są poddawane starannemu oczyszczeniu, w wyniku czego którego z ich powierzchni znikają osady białkowe i skażenia pochodzenia środowiskowego.

dodatkowe nawilżenie - soczewki planowej podmiany już po pierwszym dniu stosowania mogą utracić korzystny stopień wilgotności. Regularne korzystanie z płynu pielęgnacyjnego pozwala go utrzymać, chroniąc oczy przed wysychaniem.

Bezpieczne przechowywanie - soczewki zanurzone w płynie pielęgnacyjnym są w pełni bezpieczne - nie mają kontaktu z bakteriami i nie tracą swych cennych parametry. Mogą znajdować się w nim nawet poprzez kilka dni.

Charakterystyka płynu Zero-Seven Refreshing: Płyn pielęgnacyjny Zero-Seven Refreshingdo pielęgnacji wielorakich soczewek kontaktowych, czyszczą równocześnie soczewki korekcyjne, jak i kosmetyczne. Mają na celu: oczyszczaniesoczewek - także z osadów białkowych, dezynfekcję i przepłukiwanie, nawadnianie, przechowywanie.

Płyn do soczewekZero-Seven Refreshing to wielofunkcyjny towar mający w składzieHypromellozę (HPMC) i D-sorbitol. HPMC jest materiałem nawilżającym, roztaczającym otoczkę wilgoci pośród soczewkami a oczami.

HPMC jest częściowo uwalniany, tak żeby dopełnić i zabezpieczyćfilmłzowy. D-sorbitol zabezpiecza przed utratąoptymalnego poziomu nawilżenia poprzez soczewkę. Użycie tego typu składników w płynieZero-Seven Refreshing zabezpiecza przed niekomfortowym uczuciem suchych oczu.

RegułaNO RUBto gwarancja usunięciazanieczyszczeń, dezynfekcja i usunięcie złogów białkowych bez wymogu mechanicznej pielęgnacji soczewek. Skład płynu Zero-Seven Refreshing: Polyhexamethylene biguanide 0.0001% (PHMB), Edetate disodium 0,05% (EDTA), Hypromellose, D-sorbitol, Poloxamer, Boric acid, Sodium chloride, Borax.

Każde opakowanie płynu Zero Seven Refreshing posiada pojemnik na soczewki kontaktowe. Płyn przystępny jest w dodatku w innych opakowaniach: Zero-Seven Refreshing 120 ml Zero-Seven Refreshing 500 ml

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.