Menu

CD-R VERBATIM 700MB EXTRA PROTECTION WRAP (50 SPINDEL)

Cechy produktu

  • Producent VERBATIM 
  • Rodzaj CD 

Opis

Producenci napędów używają do testów nośników firmy Verbatim. Gwarantowana jakość — nie bez powodu jest to nr 1 na świecie! Dzięki rozległym pracom badawczo-rozwojowym wykonywanym przez spółkę macierzystą Mitsubishi Chemical Media producent Verbatim oferuje najwyższej jakości płyty, na których można bezpiecznie przechowywać dane bez ograniczeń czasowych.

Długa żywotność Dyski optyczne to najkorzystniejsze rozwiązanie do bezpiecznego przechowywania ważnych plików przez długi czas — genialne do przechowywania cennych zdjęć, filmów i dokumentów, które chcesz zatrzymać „na za każdym razem".

Są wytrzymałe na kurz i wodę, a także wytrzymują obszerne zmiany temperatury i wilgotności. Dodatkowa ochrona srebrna powierzchnia tych płyt CD gwarantuje dopełniającą ochronę strony z etykietą. Na tej powłoce można pisać markerem do płyt CD/DVD.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.