Menu

DVD+R VERBATIM 4.7GB X16 printable (10 JEWEL CASE)

Cechy produktu

  • Producent VERBATIM 
  • Rodzaj DVD 

Opis

DVD+R VERBATIM 4.7GB X16 PRINTABLE (10 JEWEL CASE)

Producenci napędów używają do testów nośników marki Verbatim. Gwarantowana jakość — nie bez powodu jest to nr 1 na świecie!

Dzięki rozległym pracom badawczo-rozwojowym realizowanym przez spółkę macierzystą Mitsubishi Chemical Media marka Verbatim proponuje najwyższej jakości płyty, na których można bezpiecznie przechowywać informacje bez ograniczeń czasowych.

Długa żywotność

Dyski optyczne to najkorzystniejsze rozwiązanie do bezpiecznego przechowywania ważnych plików poprzez długi czas — świetne do przechowywania cennych zdjęć, filmów i dokumentów, które chcesz zatrzymać „na za każdym razem". Są wytrzymałe na kurz i wodę i wytrzymują obszerne zmiany temperatury i wilgotności.

Zabezpieczająca przed zarysowaniami powłoka Hard Coat

Dyski DVD producenta Verbatim są pokryte zabezpieczającą przed zarysowaniami, odciskami palców i gromadzeniem kurzu powłoką Hard Coat, która ogranicza błędy nagrywania i odtwarzania.

technika AZO

technologia AZO zapewnia najwyższą wytrzymałość na promieniowanie UV, powiększając poziom ochrony i niezawodności. Dzięki niej okres bezpiecznej archiwizacji wysokiej jakości fotografii i dźwięku przekracza 100 lat.

regulowanie płyt

Nawierzchnia płyt Verbatim jest przypasowana do drukarek atramentowych. Takie płyty zezwalają na nadrukowywanie dowolnych motywów na całej powierzchni.

pojemność: 4.7GB
prędkość: 16x
Opakowanie: 10 Pack Branded Jewel Case
Powierzchnia: Wide Inkjet Printable
Obszar zapisywania: 21? 118mmNumer produktu: 43508

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.