Menu

DVD+R VERBATIM 8.5GB X8 DOUBLE LAYER (5 JEWEL CASE)

Cechy produktu

  • Producent Verbatim 
  • Rodzaj DVD 

Opis

DVD+R VERBATIM 8.5GB X8 DOUBLE LAYER (5 JEWEL CASE)

Producenci napędów używają do testów nośników producenta Verbatim. Gwarantowana jakość — nie bez powodu jest to nr 1 na świecie!

Dzięki rozległym pracom badawczo-rozwojowym realizowanym przez spółkę macierzystą Mitsubishi Chemical Media firma Verbatim proponuje najwyższej jakości płyty, na których można bezpiecznie przechowywać informacje bez ograniczeń czasowych.

Długa żywotność
Dyski optyczne to najlepsze rozwiązanie do bezpiecznego przechowywania ważnych plików poprzez długi czas — nieprzeciętne do przechowywania cennych zdjęć, filmów i dokumentów, które chcesz zatrzymać „na zawsze". Są wytrzymałe na kurz i wodę i wytrzymują wielkie zmiany temperatury i wilgotności.

Zabezpieczająca przed zarysowaniami powłoka Hard Coat
Dyski DVD marki Verbatim są pokryte zabezpieczającą przed zarysowaniami, odciskami palców i gromadzeniem kurzu powłoką Hard Coat, która ogranicza błędy nagrywania i odtwarzania.

technika AZO
technika AZO gwarantuje najwyższą niepodatność na promieniowanie UV, zwiększając poziom ochrony i bezusterkowości. Dzięki niej okres bezpiecznej archiwizacji wysokiej jakości zdjęć i dźwięku przekracza 100 lat.

Podwójne warstwy, podwójna objętość
Nagrywanie dwuwarstwowe stało się osiągalne dzięki utworzeniu nowej warstwy podłoża, która leży pomiędzy warstwami nagrywania. Umożliwia ona nagrywanie wiązce lasera na obu warstwach. Po zapisaniu pierwszej warstwy laser jest ogniskowany w celu nagrywania na drugiej warstwie. 8,5 GB miejsca na jednym dysku!

pojemność: 8.5GB
prędkość: 8x
Opakowanie: 5 Pack Branded Jewel Case
Powierzchnia: Matt SilverNumer towaru: 43541

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.