Menu

DVD+RW Verbatim 4.7GB X4 Matt Silver (5 Jewel Case)

Cechy produktu

  • Producent VERBATIM 
  • Rodzaj DVD 

Opis

DVD-RW VERBATIM 4.7GB X4 MATT SILVER (5 JEWEL CASE)

Producenci napędów używają do testów nośników producenta Verbatim. Gwarantowana jakość — nie bez powodu jest to nr 1 na świecie!

Dzięki rozległym pracom badawczo-rozwojowym wykonywanym przez spółkę macierzystą Mitsubishi Chemical Media firma Verbatim proponuje najwyższej jakości płyty, na których można bezpiecznie przechowywać dane bez ograniczeń czasowych.

Długa żywotność
Dyski optyczne to najkorzystniejsze rozwiązanie do bezpiecznego przechowywania ważnych plików przez długi czas — idealne do przechowywania cennych zdjęć, filmów i dokumentów, które chcesz zatrzymać „na zawsze". Są wytrzymałe na kurz i wodę, a także wytrzymują spore zmiany temperatury i wilgotności.

Zabezpieczająca przed zarysowaniami powłoka Hard Coat
Dyski DVD firmy Verbatim są pokryte zabezpieczającą przed zarysowaniami, odciskami palców i gromadzeniem kurzu powłoką Hard Coat, która ogranicza błędy nagrywania i odtwarzania.

dużo zastosowań
Na płytach wielokrotnego zapisu producenta Verbatim można zapisywać bez końca. Technika SERL umożliwia ponowne zapisywanie bez utraty jakości i pogorszenia dźwięku.

objętość: 4.7GB
prędkość: 4x
Opakowanie: 5 Pack Jewel Case
Powierzchnia: Matt Silver


Numer artykułu: 43285

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.