Menu

DVD-R VERBATIM 4.7GB X16 MATT SILVER WRAP (50 SPINDLE)

Cechy produktu

  • Producent VERBATIM 
  • Rodzaj DVD 

Opis

Producenci napędów używają do testów nośników firmy Verbatim. Gwarantowana jakość — nie bez powodu jest to nr 1 na świecie!

Dzięki rozległym pracom badawczo-rozwojowym realizowanym poprzez spółkę macierzystą Mitsubishi Chemical Media marka Verbatim oferuje najwyższej jakości płyty, na których można bezpiecznie przechowywać dane bez ograniczeń czasowych.

Długa żywotność

Dyski optyczne to najkorzystniejsze rozwiązanie do bezpiecznego przechowywania ważnych plików poprzez długi czas — wspaniałe do przechowywania cennych fotografii, filmów i dokumentów, które chcesz zatrzymać „na za każdym razem". Są niepodatne na kurz i wodę, a także wytrzymują szerokie zmiany temperatury i wilgotności.

Zabezpieczająca przed zarysowaniami warstwa Hard Coat

Dyski DVD marki Verbatim są pokryte zabezpieczającą przed zarysowaniami, odciskami palców i gromadzeniem kurzu warstwą Hard Coat, która ogranicza błędy nagrywania i odtwarzania.

technologia AZO

technika AZO zagwarantuje najwyższą odporność na promieniowanie UV, zwiększając poziom ochrony i niezawodności. Dzięki niej okres bezpiecznej archiwizacji wysokiej jakości zdjęć i dźwięku przekracza 100 lat.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.