Menu

DVD-R VERBATIM 4.7GB X16 PRINTABLE (25 CAKE) ID BRAND

Cechy produktu

  • Producent VERBATIM 
  • Rodzaj DVD 
  • Ilość 25 

Opis

Producenci napędów używają do testów nośników producenta Verbatim. Gwarantowana jakość — nie bez powodu jest to nr 1 na świecie!

Dzięki rozległym pracom badawczo-rozwojowym realizowanym przez spółkę macierzystą Mitsubishi Chemical Media firma Verbatim oferuje najwyższej jakości płyty, na których można bezpiecznie przechowywać informacje bez ograniczeń czasowych.

Długa żywotność

Dyski optyczne to najlepsze rozwiązanie do bezpiecznego przechowywania ważnych plików poprzez długi czas — znakomite do przechowywania cennych zdjęć, filmów i dokumentów, które chcesz zatrzymać „na zawsze". Są odporne na kurz i wodę i wytrzymują duże zmiany temperatury i wilgotności.

Zabezpieczająca przed zarysowaniami warstwa Hard Coat

Dyski DVD producenta Verbatim są pokryte zabezpieczającą przed zarysowaniami, odciskami palców i gromadzeniem kurzu powłoką Hard Coat, która ogranicza błędy nagrywania i odtwarzania.

technika AZO

technologia AZO gwarantuje najwyższą odporność na promieniowanie UV, powiększając poziom ochrony i bezawaryjności. Dzięki niej okres bezpiecznej archiwizacji wysokiej jakości fotografii i dźwięku przekracza 100 lat.

regulowanie płyt

Nawierzchnia płyt Verbatim jest dopasowana do drukarek atramentowych. Takie płyty zezwalają na nadrukowywanie dowolnych motywów na całej powierzchni.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.