Menu

DVD-R VERBATIM 4.7GB X16 PRINTABLE (50 CAKE) NO ID BRAND

Cechy produktu

  • Producent VERBATIM 
  • Rodzaj DVD 
  • Ilość 50 

Opis

Producenci napędów używają do testów nośników firmy Verbatim. Gwarantowana jakość — nie bez powodu jest to nr 1 na świecie!

Dzięki rozległym pracom badawczo-rozwojowym wykonywanym przez spółkę macierzystą Mitsubishi Chemical Media marka Verbatim oferuje najwyższej jakości płyty, na których można bezpiecznie przechowywać dane bez ograniczeń czasowych.

Długa żywotność

Dyski optyczne to najkorzystniejsze rozwiązanie do bezpiecznego przechowywania ważnych plików poprzez długi czas — idealne do przechowywania cennych fotografii, filmów i dokumentów, które chcesz zatrzymać „na za każdym razem". Są niepodatne na kurz i wodę, a także wytrzymują duże zmiany temperatury i wilgotności.

Zabezpieczająca przed zarysowaniami warstwa Hard Coat

Dyski DVD producenta Verbatim są pokryte zabezpieczającą przed zarysowaniami, odciskami palców i gromadzeniem kurzu warstwą Hard Coat, która ogranicza błędy nagrywania i odtwarzania.

technologia AZO

technologia AZO gwarantuje najwyższą wytrzymałość na promieniowanie UV, rozszerzając poziom ochrony i bezusterkowości. Dzięki niej okres bezpiecznej archiwizacji wysokiej jakości zdjęć i dźwięku przekracza 100 lat.

dostosowywanie płyt

Nawierzchnia płyt Verbatim jest przypasowana do drukarek atramentowych. Takie płyty umożliwiają nadrukowywanie dowolnych motywów na całej powierzchni.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.