Menu

Płyta VERBATIM BD-R Printable

Cechy produktu

  • Producent VERBATIM 
  • Rodzaj Blu-ray 
  • Ilość 25 

Opis

Nośniki optyczne marki Verbatim są wykonane z jeszcze większą precyzja niż wymagają tego standardy opracowane przed optymalne agencje. Zachowanie wyższych stopni precyzyjności ulepszoną współpracę z nagrywarkami.

gwarantuje to wyższą jakość nagrywania i dłuższy czas przechowywania ulepszone możliwości odtwarzania dysków. Profesjonalne nośniki optyczne Verbatim można rozpoznać po znaku DataLifePlus.Wprowadzenie technologii Blu-ray spowodowało zaistnienie pojemnych dysków na rynku, który domagał się tego typu nośników ze względu na rozwój technice telewizji o wysokiej rozdzielczości (HDTV).

Nazwa Blu-ray pochodzi od technologii, w której użytkowane są niebieskie lasery. Światło tego typu laserów jest niebieskie ze względu na krótszą długość jego fali. Długość fali niebieskiego lasera wynosi 405 nm, a długość fali czerwonego lasera wykorzystywanego w urządzeniach DVD to 650 nm.

Niebieski laser o krótszej długości fali zapewnia możliwość gęstszego zapisywania informacji na dysku, czyli osiągalne jest zapisanie wyraźnie obszerniejszej ilości danych na pojedynczym nośniku....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.