Menu

Płyta VERBATIM DVD R Matt Silver

Cechy produktu

  • Producent VERBATIM 
  • Rodzaj DVD 
  • Ilość 50 

Opis

Płyta VERBATIM Matt Silver Cake 50 Producenci napędów używają do testów nośników marki Verbatim. Gwarantowana jakość — nie bez powodu jest to nr 1 na świecie! Dzięki rozległym pracom badawczo-rozwojowym realizowanym poprzez spółkę macierzystą Mitsubishi Chemical Media firma Verbatim oferuje najwyższej jakości płyty, na których można bezpiecznie przechowywać informacje bez ograniczeń czasowych.

Długa żywotność Dyski optyczne to najkorzystniejsze rozwiązanie do bezpiecznego przechowywania ważnych plików przez długi czas — doskonałe do przechowywania cennych fotografii, filmów i dokumentów, które chcesz zatrzymać „na za każdym razem".

Są oporne na kurz i wodę oraz wytrzymują spore zmiany temperatury i wilgotności. Zabezpieczająca przed zarysowaniami powłoka Hard Coat Dyski DVD firmy Verbatim są pokryte zabezpieczającą przed zarysowaniami, odciskami palców i gromadzeniem kurzu powłoką Hard Coat, która ogranicza błędy nagrywania i odtwarzania.

technika AZO technologia AZO zagwarantuje najwyższą odporność na promieniowanie UV, zwiększając poziom ochrony i bezusterkowości. Dzięki niej okres bezpiecznej archiwizacji wysokiej jakości fotografii i dźwięku przekracza 100 lat....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.