Manu

AEG HK63402

Cechy produktu

  • Producent AEG 
  • Szerokość 57.6 cm
  • Głębokość 51.6 cm
  • Moc 6500 W
  • Sterowanie dotykowe 

Opis

Urządzasz nową kuchnię i szukasz płyty grzejnej? Twoja kuchnia stanie się jeszcze przyjemniejszym miejscem, jeśli wybierzesz dobry i nowoczesny sprzęt. Dzięki temu jeszcze chętniej będziesz gotować różne posiłki dla swoich bliskich. Spójrz na opis urządzenia HK63402 firmy AEG, przeanalizuj jego funkcje oraz dokonaj wyboru właściwej płyty ceramicznej.

Wskazówki

Poszukiwania płyty ceramicznej zacznij od tego, ile miejsca w swojej kuchni chcesz na nią przeznaczyć. Wybierz między pomniejszonymi, standardowymi lub powiększonymi płytami. Te pierwsze, to zazwyczaj tzw. typ domino, umożliwiają łączenie poszczególnych elementów w konfiguracje, aby lepiej dopasować je do małej przestrzeni. Standardowe i powiększone płyty będą najlepsze dla większych kuchni. Weź jednak pod uwagę, że wielkość płyty zależy przede wszystkim od ilości pól grzejnych. Kupując płytę ceramiczną, ważnym aspektem, na który trzeba zwrócić uwagę, jest zasilanie. Moc potrzebna do podłączenia płyty i piekarnika do jednej fazy przewyższa możliwości układów jednofazowych, dlatego najlepiej podłączać te urządzenia do różnych faz. Unikniesz dzięki temu niemiłych konsekwencji przeciążenia instalacji elektrycznej.

Funkcje

Dzięki różnym, przydatnym funkcjom płyt, ułatwisz sobie codzienne życie, zwłaszcza jeśli dobierzesz takie, które pasują do Twojego trybu życia. Jeśli np. brakuje Ci czasu na długie gotowanie, wybierz płytę z polem szybkiego nagrzewania. Zazwyczaj jest to największe ze wszystkich, jednak dostępne są modele z większą ilością pól tego typu. Ciekawą opcją jest też funkcja Stop&Go, która umożliwia wyłączenie lub zmniejszenie mocy do poziomu 1 wszystkich pól jednym ruchem. Sprawdzi się to idealnie, gdy musisz na chwilę wyjść z kuchni w trakcie gotowania. Potem można szybko przywrócić ustawienia.

Podsumowanie

Rozważając zakup konkretnej płyty ceramicznej, weź pod uwagę jej parametry, zasilanie, a także możliwości instalacji elektrycznej w Twojej kuchni. W tym przypadku stwierdzenie, że jakość zależy od ceny jest jak najbardziej trafne. Nie należy oszczędzać na tym urządzeniu. Wybierz produkt sprawdzonego producenta, a będziesz mieć pewność, ze posiadasz produkt wysokiej jakości. Nie zapomnij, że do gotowania na płycie, konieczne jest używanie naczyń z płaskim dnem, bez ostrych zakończeń i krawędzi. Płyta ceramiczna HK63402 firmy AEG zapewni Ci miłe i szybkie gotowanie, a także sprawi, że Twoja kuchnia nabierze nowoczesnego charakteru, dzięki swojemu prostemu, ale stylowemu wyglądowi.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie