Manu

Amica PH6400Z

Cechy produktu

  • Producent Amica 
  • Szerokość 57.6 cm
  • Wysokość 4.6 cm
  • Głębokość 51.8 cm
  • Moc 6500 W
  • Sterowanie dotykowe 

Opis

Urządzasz nową kuchnię i szukasz płyty grzejnej? Twoja kuchnia stanie się jeszcze przyjemniejszym miejscem, jeśli wybierzesz sprawdzony i nowoczesny sprzęt. Dzięki temu jeszcze chętniej będziesz gotować różne posiłki dla swoich bliskich. Spójrz na opis urządzenia PH6400Z firmy Amica, przeanalizuj jego funkcje oraz dokonaj wyboru właściwej płyty ceramicznej.

Wskazówki

Poszukiwania płyty ceramicznej zacznij od tego, ile miejsca w swojej kuchni planujesz na nią przeznaczyć. Wybierz między pomniejszonymi, standardowymi lub powiększonymi płytami. Te pierwsze, to przeważnie tzw. typ domino, umożliwiają łączenie poszczególnych elementów w konfiguracje, aby lepiej dopasować je do małej przestrzeni. Standardowe i powiększone płyty będą najlepsze dla dużych kuchni. Weź jednak pod uwagę, że wielkość płyty zależy przede wszystkim od ilości pól grzejnych. Kupując płytę ceramiczną, ważnym aspektem, na który trzeba zwrócić uwagę, jest zasilanie. Moc potrzebna do podłączenia płyty i piekarnika do jednej fazy przewyższa możliwości układów jednofazowych, dlatego najlepiej podłączać te urządzenia do różnych faz. Unikniesz dzięki temu niemiłych konsekwencji przeciążenia instalacji elektrycznej.

Funkcje

Dzięki różnym, przydatnym funkcjom płyt, uprościsz sobie codzienne życie, zwłaszcza jeśli dobierzesz takie, które pasują do Twojego trybu życia. Jeśli np. nie masz czasu na długie gotowanie, wybierz płytę z polem szybkiego nagrzewania. Przeważnie jest to największe ze wszystkich, jednak dostępne są modele z większą ilością pól tego typu. Ciekawą opcją jest też funkcja Stop&Go, która daje Ci możliwość wyłączenie lub zmniejszenie mocy do poziomu 1 wszystkich pól jednym ruchem. Sprawdzi się to idealnie, gdy musisz na chwilę wyjść z kuchni podczas gotowania. Po powrocie można szybko przywrócić ustawienia.

Podsumowanie

Rozważając zakup określonej płyty ceramicznej, weź pod uwagę jej atrybuty, zasilanie, a także możliwości instalacji elektrycznej w Twojej kuchni. W tym przypadku stwierdzenie, że jakość zależy od ceny jest jak najbardziej trafne. Nie należy oszczędzać na tym urządzeniu. Wybierz produkt sprawdzonego producenta, a będziesz mieć pewność, ze posiadasz produkt wysokiej jakości. Nie zapomnij, że do gotowania na płycie, konieczne jest używanie naczyń z płaskim dnem, bez ostrych zakończeń i krawędzi. Płyta ceramiczna PH6400Z firmy Amica zapewni Ci przyjemne i szybkie gotowanie, a także sprawi, że Twoja kuchnia nabierze nowoczesnego charakteru, dzięki swojemu prostemu, ale stylowemu wyglądowi.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 1 opinia

+ Dodaj opinie
baggietka - Wystawiona 3 lata temu
ładna, funkcjonalna, prosta w obsłudze i tania ;)