Moje konto
  • Siemens EH645BA68E Siemens EH645BA68E

Siemens EH645BA68E

4 oferty z 4 sklepów

Producent Siemens Szerokość 58.3 cm Wysokość 5.71 cm Głębokość 51.3 cm Moc 3680 W Sterowanie dotykowe WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Agito.pl

★★★★★
39286 opinii

Siemens EH 645BA68E /Szukaj produktów dostępnych 24H z gwarancją dostawy przed Świętami!

Siemens EH 645BA68E /Szukaj produktów dostępnych 24H z gwarancją dostawy przed Świętami!

Płyta indukcyjna z własnym sterowaniem, o szerokości 60 cm, z 4 polami grzewczymi o mocy całkowitej 3680 W, wskaźnikiem zalegania ciepła oraz z zabezpieczeniem przed dziećmi.

Dostępny od ręki  ✓

HIDbox.pl

★★★★★
130 opinii

Płyta indukcyjna SIEMENS EH 645BA68E Dostawa gratis

Płyta indukcyjna SIEMENS EH 645BA68E Dostawa gratis

… [kg] 11 Głębokość [cm] 51.4 Rodzaj Indukcyjna Okres gwarancji 24 miesiące Wysokość [cm] 5.3 Parametry techniczne Moc przyłączeniowa [W] 3680 Ilość pól grzejnych 4 Poszerzone pole grzejne Nie Sterowanie Sensorowe Ilość poziomów mocy 17 stopni mocy Zastosowane pola grzejne -1.4 kW-1.8 kW-1.4 kW-1.8 kW Funkcje Blokada rodzicielska Tak Inne -Timer z funkcja wylaczenia dla kazdego pola-Funkcja …

Dostępny od ręki  ✓

GOMAL.pl

★★★★★
97 opinii

SIEMENS EH645BA68E - Płyta indukcyjna. Stalowa ramka. 4 strefy grzewcze.

SIEMENS EH645BA68E - Płyta indukcyjna. Stalowa ramka. 4 strefy grzewcze.

… grzewcze.Szkło ceramiczne, bez nadruku.4 Indukcyjne pola grzewcze.17 stopni mocy.Timer z funkcją wyłączenia dla każdego pola.Sygnał dźwiękowy końca pracy.Funkcja reStart.Funkcja quickStart.Elektroniczne rozpoznawanie obecności naczyń.Zabezpieczenie przed uruchomieniem przez dzieci.Czasowy wyłącznik bezpieczeństwa.Funkcja powerManagement.Dwustopniowy wskaźnik zalegania ciepła.Wskaźnik …

Dostępny od ręki  ✓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentSiemens
Szerokość58.3 cm
Wysokość5.71 cm
Głębokość51.3 cm
Moc3680 W
Sterowaniedotykowe

Planujesz remont kuchni i myślisz nad zakupem płyty grzejnej? Kuchnia to serce każdego mieszkania, więc wyposaż ją w stylowy i nowoczesny sprzęt. Dzięki temu, będzie to miejsce, w którym nie tylko chętnie będziesz przygotowywać posiłki, ale także będzie ozdobą Twojego domu. Przyjrzyj się płycie ceramicznej Siemens EH645BA68E i zdecyduj, czy będzie ona odpowiednia do Twojej kuchni.

Wskazówki

Przed wyborem płyty ceramicznej rozważ, ile miejsca w kuchni chcesz na nią przeznaczyć. Do wyboru masz płyty o standardowych lub powiększonych wymiarach - dla większych pomieszczeń oraz pomniejszone, tzw. typ domino, który idealnie sprawdzi się w mniejszych kuchniach. Wielkość płyty zależy przede wszystkim od ilości pól grzejnych, więc weź pod uwagę także tę cechę. W wyborze płyty grzejnej ważne jest zasilanie. Płyty i piekarniki zasilane są napięciem 230 V, aczkolwiek moc, potrzebna do podłączenia tych urządzeń razem do jednej fazy, jest wyższa niż możliwości układów jednofazowych w większości bloków. W związku z tym, najlepiej jest podłączyć je do różnych faz.

Funkcje

Dopasuj płytę i jej właściwości do swojego trybu życia. Jeśli żyjesz szybko i nie masz czasu na długie przygotowywanie potraw, z pewnością przydatna będzie funkcja szybkiego nagrzewania. Cechę tą posiada zazwyczaj największe pole grzejne na płycie, ale dostępne są też modele z większą ilością tego typu pól. Ciekawą opcją może być też funkcja Stop&Go, czyli możliwość jednoczesnego wyłączenia wszystkich pól bądź zmniejszenia ich mocy do poziomu 1, z możliwością późniejszego przywrócenia ustawień. Sprawdzi się ona, jeśli zdarza Ci się na chwilę odrywać od gotowania, np. by odebrać telefon, lub gdy zadzwoni dzwonek do drzwi.

Podsumowanie

Podejmując decyzję o zakupie płyty ceramicznej, zwróć przede wszystkim uwagę na jej funkcje, zasilanie oraz możliwości instalacji elektrycznej w Twojej kuchni. Nie oszczędzaj na tym urządzeniu, gdyż adekwatne jest w tym wypadku stwierdzenie, że jakość płyt zależy od ceny. Dlatego wybierz produkt renomowanego producenta. Będziesz mieć pewność, że kupujesz urządzenie wysokiej jakości. Miej na uwadze rodzaj garnków, jakiego będziesz używać. Powinny to być naczynia z płaskim dnem, bez ostrych zakończeń i krawędzi. Płyta ceramiczna Siemens EH645BA68E idealnie sprawdzi się w Twojej kuchni i uprzyjemni Ci codzienne gotowanie.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też