Moje konto
  • Siemens EH645BA68E Siemens EH645BA68E

Siemens EH645BA68E

2 oferty z 2 sklepów

Producent Siemens Sterowanie dotykowe WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Agito.pl

★★★★★
42211 opinii

Siemens EH 645BA68E / CODZIENNIE NOWA OFERTA DNIA - SPRAWDŹ!

Siemens EH 645BA68E / CODZIENNIE NOWA OFERTA DNIA - SPRAWDŹ!

Płyta indukcyjna z własnym sterowaniem, o szerokości 60 cm, z 4 polami grzewczymi o mocy całkowitej 3680 W, wskaźnikiem zalegania ciepła oraz z zabezpieczeniem przed dziećmi.

Dostępność sprawdź w sklepie →

GOMAL.pl

★★★★★
98 opinii

SIEMENS EH645BA68E - Płyta indukcyjna. Stalowa ramka. 4 strefy grzewcze.

SIEMENS EH645BA68E - Płyta indukcyjna. Stalowa ramka. 4 strefy grzewcze.

… przed uruchomieniem przez dzieci.Czasowy wyłącznik bezpieczeństwa.Funkcja powerManagement.Dwustopniowy wskaźnik zalegania ciepła.Wskaźnik zalegania ciepła dla wszystkich stref.Główny wyłącznik.Sterowanie touchControl.Funkcja powerBoost dla wszystkich stref grzewczych.Długość kabla (1,1 m ).Moc przyłączeniowa: 3,68 kW.Minimalna grubość blatu: 20 mm.Gwarancja:24 miesiąceRodzaj gwarancji:Oryginalna producenta …

Dostępny od ręki  ✓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentSiemens
Sterowaniedotykowe

Szukasz płyty grzejnej do swojej kuchni? Stwórz w swoim mieszkaniu idealne miejsce do przygotowywania posiłków. Gotowanie będzie przyjemniejsze ze sprawdzonym i stylowym sprzętem, do tego Twoja kuchnia stanie się ozdobą całego domu. Spójrz na opis urządzenia EH645BA68E firmy Siemens, przeanalizuj jego funkcje oraz dokonaj wyboru właściwej płyty indukcyjnej.

Wskazówki

Płyty indukcyjne działają za pomocą powstającego pod ich powierzchnią pola magnetycznego. Powoduje ono nagrzewanie się jedynie dna naczynia, a nie całego pola grzejnego, dzięki czemu oszczędzasz prąd. Poza tym, samo gotowanie zajmuje mniej czasu w porównaniu z innymi typami płyt grzejnych. Kupując płytę indukcyjną, przyjrzyj się polom grzejnym. W zależności od modelu, mogą one być owalne lub prostokątne, ale także mogą mieć kształt, odpowiadający określonym naczyniom, np. brytfannie. Ważną kwestią w zakupie płyty grzejnej jest zasilanie. Moc potrzebna do podłączenia płyty i piekarnika do jednej fazy przewyższa możliwości układów jednofazowych, dlatego najlepiej podłączać te urządzenia do różnych faz.

Funkcje

Podstawową zaletą płyt indukcyjnych jest ich funkcjonalność. Wiele modeli posiada różne funkcje. Standardem jest funkcja rozpoznawania obecności lub wielkości naczynia. Inne funkcje, które posiadają płyty indukcyjne to timer, którym możesz ustawić czas pracy każdego pola grzejnego czy funkcja booster, dzięki której dane pole nagrzewa się szybciej, co pozwala Ci zaoszczędzić czas przyrządzania potrawy. Bardziej zaawansowane modele natomiast, maja budowane sensory, które czuwają nad procesem gotowania. Ciekawą opcją jest także funkcja Stop&Go, która umożliwia wyłączenie lub zmniejszenie mocy do poziomu 1 wszystkich pól jednym ruchem, co sprawdzi się idealnie gdy musisz na chwilę wyjść z kuchni w trakcie gotowania. Potem można szybko przywrócić ustawienia.

Bezpieczeństwo

Kwestie związane z bezpieczeństwem są istotne w używaniu każdego sprzętu AGD. Ty lub ktoś z bliskich posiada rozrusznik serca, aparat słuchowy lub pompę insulinową? Jeśli tak, to pamiętaj, aby przed zakupem płyty indukcyjnej skontaktować się z producentem tych urządzeń medycznych, aby wyeliminować możliwość zakłócenia ich pracy przez pole magnetyczne. Ryzykowne może także być pozostawianie niedaleko płyty metalowych przedmiotów, takich jak noże czy pokrywki, ale również kart magnetycznych, np. do bankomatu.

Podsumowanie

Gdy stoisz przed wyborem płyty indukcyjnej, rozważ jej funkcje, zasilanie, a także możliwości instalacji w Twojej kuchni. Do gotowania na płycie indukcyjnej nie powinno się używać zwykłych garnków. Konieczne są specjalne, ferromagnetyczne, które będą dokładnie przylegać do powierzchni, z płaskim dnem i bez ostrych krawędzi. Płyta indukcyjna EH645BA68E firmy Siemens swoją funkcjonalnością, zapewni Ci przyjemne i szybkie gotowanie, a także sprawi, że Twoja kuchnia nabierze nowoczesnego charakteru, dzięki prostemu, ale stylowemu designowi.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też