Moje konto
  • Siemens EH645BA68E Siemens EH645BA68E

Siemens EH645BA68E

4 oferty z 4 sklepów

Producent Siemens Sterowanie dotykowe WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Agito.pl

★★★★★
41422 opinie

Siemens EH 645BA68E /TRANSPORT GRATIS DLA ZAMÓWIEŃ OD 99 ZŁ! / CODZIENNIE NOWA OFERTA DNIA - SPRAWDŹ!

Siemens EH 645BA68E /TRANSPORT GRATIS DLA ZAMÓWIEŃ OD 99 ZŁ! / CODZIENNIE NOWA OFERTA DNIA - SPRAWDŹ!

Płyta indukcyjna z własnym sterowaniem, o szerokości 60 cm, z 4 polami grzewczymi o mocy całkowitej 3680 W, wskaźnikiem zalegania ciepła oraz z zabezpieczeniem przed dziećmi.

Dostępność sprawdź w sklepie →

HIDbox.pl

★★★★★
130 opinii

Płyta indukcyjna SIEMENS EH 645BA68E Dostawa gratis

Płyta indukcyjna SIEMENS EH 645BA68E Dostawa gratis

… [kg] 11 Głębokość [cm] 51.4 Rodzaj Indukcyjna Okres gwarancji 24 miesiące Wysokość [cm] 5.3 Parametry techniczne Moc przyłączeniowa [W] 3680 Ilość pól grzejnych 4 Poszerzone pole grzejne Nie Sterowanie Sensorowe Ilość poziomów mocy 17 stopni mocy Zastosowane pola grzejne -1.4 kW-1.8 kW-1.4 kW-1.8 kW Funkcje Blokada rodzicielska Tak Inne -Timer z funkcja wylaczenia dla kazdego pola-Funkcja …

Dostępny od ręki  ✓

GOMAL.pl

★★★★★
98 opinii

SIEMENS EH645BA68E - Płyta indukcyjna. Stalowa ramka. 4 strefy grzewcze.

SIEMENS EH645BA68E - Płyta indukcyjna. Stalowa ramka. 4 strefy grzewcze.

… grzewcze.Szkło ceramiczne, bez nadruku.4 Indukcyjne pola grzewcze.17 stopni mocy.Timer z funkcją wyłączenia dla każdego pola.Sygnał dźwiękowy końca pracy.Funkcja reStart.Funkcja quickStart.Elektroniczne rozpoznawanie obecności naczyń.Zabezpieczenie przed uruchomieniem przez dzieci.Czasowy wyłącznik bezpieczeństwa.Funkcja powerManagement.Dwustopniowy wskaźnik zalegania ciepła.Wskaźnik …

Dostępny od ręki  ✓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentSiemens
Sterowaniedotykowe

Planujesz remont kuchni i chcesz ją wyposażyć w płytę grzejną? Kuchnia to serce każdego mieszkania. Jeśli wyposażysz ją w nowoczesny sprzęt, stanie się ona miejscem, w którym z większą przyjemnością przygotujesz posiłki dla siebie i bliskich. Nadaj jej niepowtarzalnego charakteru z płytą indukcyjną Siemens EH645BA68E, która swoją funkcjonalnością umili Ci codzienne gotowanie.

Wskazówki

Działanie płyt indukcyjnych polega na powstaniu pola magnetycznego, które ogrzewa wyłącznie dno naczynia, znajdującego się na polu grzejnym, a nie całe pole, dzięki czemu nie dochodzi do strat energii, co przekłada się na energooszczędność urządzenia. Przez to gotowanie na płycie indukcyjnej trwa krócej niż na innych rodzajach płyt. Wybierając płytę indukcyjną, zwróć uwagę na pola grzejne. Mogą one przyjmować standardowe kształty (owalne, prostokątne) bądź takie, które dopasowane są do konkretnych naczyń, np. brytfanny. Bardzo ważnym aspektem wyboru płyty ceramicznej jest zasilanie. Płyty i piekarniki podłączone razem do jednej fazy potrzebują mocy przewyższającej możliwości układu jednofazowego, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest podłączenie ich do różnych faz.

Funkcje

Płyty indukcyjne to bardzo funkcjonalne urządzenia. Dostępnych jest wiele modeli z rozmaitymi funkcjami. Standardem w tego typu urządzeniach jest funkcja rozpoznawania obecności i wielkości naczynia. Innymi funkcjami, dostępnymi w płytach indukcyjnych mogą być timer, którym zaprogramujesz czas pracy każdego z pól grzejnych, funkcja booster, która polega na szybkim nagrzewaniu się pola, aby szybciej można było przyrządzić konkretne danie. Do tego w bardziej zaawansowanych modelach znajdują się specjalne sensory, które czuwają nad procesem gotowania lub smażenia. Inną ciekawą opcją, będzie funkcja Stop&Go. Sprawdzi się idealnie, gdy zdarza Ci się na chwilę oderwać od gotowania. Wystarczy, że jednym przyciskiem wyłączysz wszystkie pola lub zminimalizujesz ich moc do poziomu 1, a następnie po powrocie możesz szybko przywrócić wszystkie ustawienia.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo to podstawa w użytkowaniu sprzętu AGD. Pamiętaj, że jeśli Ty lub ktoś z domowników posiada rozrusznik serca, pompę insulinową lub aparat słuchowy, wtedy należy się skonsultować z producentem wymienionych urządzeń medycznych, aby wykluczyć możliwość zakłócania ich pracy przez pole magnetyczne, występujące w płytach indukcyjnych. Nie powinno się także kłaść w pobliżu płyty metalowych przedmiotów, takich jak noże, łyżki, pokrywki, jak również kart magnetycznych (np. do bankomatu).

Podsumowanie

Przed podjęciem decyzji, przyjrzyj się funkcjom danej płyty, upewnij się jakiego zasilenia potrzebuje oraz zorientuj, jakie możliwości daje instalacja w Twojej kuchni. Do przygotowywania posiłków na płytach indukcyjnych, wymagane jest używanie naczyń ferromagnetycznych, z płaskim dnem, idealnie przylegających do sfery grzewczej, bez krawędzi czy ostrych zakończeń. Płyta indukcyjna Siemens EH645BA68E idealnie sprawdzi się w Twojej kuchni i uprzyjemni Ci codzienne gotowanie.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też