Menu

A320M PRO-VD PLUS

Cechy produktu

  • Producent MSI 
  • Typ pamięci DDR4 
  • Standard micro ATX 

Opis

Chłodzenie komputera to system od którego zależy bezusterkowa praca i skuteczność komputera. Postaraliśmy się o to, aby płyta główna zaopatrzona była w wystarczającą liczbę w pełni sterowanych dopasuje służących do podłączania wentylatorów.

dzięki temu system może być chłodzony w dowolny sposób. Płyta główna wyekwipowana została we wszystkie konieczne typy połączy video, które współpracują nie tylko z wyświetlaczami korzystającymi z najnowszych technologii (OLED, HDR),także wspierają obsługę starszych urządzeń takich jak np.

projektory. Płyty główne MSI są zaprojektowane tak, by ułatwić życie każdemu mistrzowskiemu użytkownikowi. Dzięki tej płycie głównej, możesz radować się najszczególniej wciągającymi wrażeniami dźwiękowymi.

System MSI Audio Boost gwarantuje wyjątkową jakość dźwięku, za sprawą wykorzystania najwyższej jakości komponentów audio klasy premium. W ten sposób użytkownicy mogą poznać zapierających dech w piersiach efektów dźwiękowych, które pozwalają stworzyć wyjątkowo dynamiczne środowisko dźwiękowe.

dzięki temu, iż nasi konstruktorzy mają już długoletnie doświadczenie związane z projektowaniem najlepszych i najmocniej zaawansowanych płyt głównych, w których zastosowano dużo niezwykłych technice i inteligentnych funkcji, użytkownik może śmiało liczyć na to,jeszcze i ta płyta zapewni najkorzystniejszą produktywność, choćby w najbardziej skrajnych warunkach pracy.

W ręce użytkowników oddajemy niezliczone narzędzia umożliwiające nie tylko szybkie dostrojenie systemu,jeszcze pozwalające prosto rozwiązywać problemy, które mogą pojawić się podczas dostrajania i overclockingu komputera.

W ten sposób gracze i komputerowi entuzjaści mogą przenieść swój system na nowy, wyższy poziom skuteczności, który choćby najszczególniej wymagających tweakerów. Zadbaliśmy o to, by w naszym BIOS-ie znalazły się wszystkie najnowsze opcje i równocześnie był on dla każdego użytkownika nietrudny w obsłudze.

pokaźny komplet funkcji pozwala skrupulatnie dostroić system w taki sposób, żeby działał on niezawodnie z maksymalną wydajnością....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.