Menu

Asrock Płyta główna Asrock B550 PHANTOM GAMING 4

Cechy produktu

  • Producent Asrock 

Opis

Phantom Gaming została zaprojektowana poprzez graczy dla graczy! Pod niesamowitym wyglądem skrywa się szereg gamingowych technice dających rewelacyjne możliwości w rozgrywce. Wszystko dla dostarczenia graczom jak najkorzystniejszego doświadczenia gamingowego!

Składa się z potężnych części i zagwarantuje płynny przesył mocy do procesora. Co więcej, zagwarantuje powiększone osiągi i niską temperaturę pracy dla innowacyjnych graczy. W porównaniu do tradycyjnych dławików, dławiki mocy ASRock 50A klasy premium wydajnie, choćby trzy krotnie lepiej saturują napięcie, dostarczając stabilne i umocnione zasilanie Vcore do płyty głównej.

Gotowa na pojemne i prędkie dyski SSD M.2 NVMe typu 2280 dla zaspokojenia zapotrzebowania najwyższych osiągów. Złącze Hyper M.2 obsługuje PCIe Gen4 x4, a port M.2 pracuje w trybach PCIe Gen3 x2 oraz SATA3....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.