Menu

Gigabyte GA-AB350M-DS3H V2

Cechy produktu

  • Producent Gigabyte 

Opis

Gigabyte GA-AB350M-DS3H V2 Smart Fan 5

Dzięki Smart Fan 5 użytkownicy mogą zagwarantować, że ich komputer do gier będzie mógł utrzymać efektywność przy zachowaniu niskiej temperatury. Dzięki Smart Fan 5 wprowadzono więcej hybrydowych głowic wentylatorów, które obsługują jednocześnie wentylatory PWM, jak i napięciowe, by uczynić płytę główną bardziej przychylną dla chłodzenia cieczą.

  • 5 Czujników Temperatur
  • 2 Złącza pinowe wentylatorów
  • Obsługuje wentylatory wysokoprądowe do 24W (2Ax12V)
  • Interoperacyjne wentylatory i czujniki
  • instynktowny interfejs
Połączenie sieciowe bez opóźnień

Realtek® GbE LAN charakteryzuje się aplikacją do zarządzania ruchem sieciowym cFosSpeed, która pomaga zoptymalizować opóźnienia i utrzymać niskie pingi,mieć możliwość szybszego działania w zatłoczonej sieci LAN.

Ochrona rezystorów

Związki siarki w powietrzu mogą przenikać do miniaturowych rezystorów na płycie głównej i powodować przemiany chemiczne, skutkujące zmianą parametrów ich pracy. Może to posiadać konsekwencje nawet w postaci awarii podzespołu. Wyposażenie rezystorów na płycie głównej GIGABYTE w ochronną warstwę uniemożliwia niekorzystnym zmianom i gwarantuje ich stabilną pracę.

Ochrona przed wilgocią

Nie ma nic bardziej krzywdzącego dla komputera od wilgoci w powietrzu odkładającej się na komponentach. Wilgoć może poważnie skrócić żywotność podzespołów, dlatego płyty główne GIGBYTE zostały produkowane w oparciu o nowe PCB, z ciaśniejszego i bardziej regularnego splotu włókna szklanego. Zmniejszenie pustych miejsc w splocie skutkuje mniejszym osadzaniem się wilgoci na PCB nawet w warunkach sporej wilgotności powietrza. To udoskonaloną ochronę przed uszkodzeniami systemu, wynikającymi z zawilgocenia podzespołu.

Ochrona przed wysoką temperaturą

GIGABYTE wykorzystuje tranzystory Lower RDS(on) MOSFET, które zasadniczą redukcję temperatury, zwłaszcza w porównaniu z konwencjonalnymi tranzystorami MOSFET. Te rozwiązania gwarantują dłuższą żywotność i stabilność komputera.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.