Menu

Gigabyte Płyta główna Z490 VISION G

Cechy produktu

  • Producent Gigabyte 

Opis

Gigabyte Z490 VISION G

Płyta główna Gigabyte Z490 VISION G obsługuje najnowsze procesory Intel® Core™ 10. Generacji. Wspiera moduły RAM o taktowaniu do 5000 MHz i zezwala na podłączenie do 128 GB pamięci RAM, co jest przydatne dla użytkowników którym zawsze brakuje pamięci podczas renderowania i edycji filmów. Dwa ultraszybkie złącza M.2 z interfejsem PCIe Gen3 x4 i z osłonami cieplnymi, umożliwiają podłączenie szybkich dysków SSD, lepsze rozpraszanie ciepła i zachowanie stabilności pracy choćby przy pokaźnym obciążeniu dysku. Technologia chłodzenia Smart Fan 5 zagwarantuje, iż komputer będzie mógł utrzymać sprawność przy zachowaniu niskiej temperatury.


RGB Fusion 2.0

RGB Fusion 2.0 oferuje więcej możliwości dopasowania świateł LED niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki pełnej obsłudze RGB i przeprojektowanej aplikacji RGB Fusion 2.0 użytkownik ma całkowitą kontrolę nad diodami LED umieszczonymi na płycie głównej.


Odświeżony BIOS

BIOS jest konieczny dla użytkowników w trakcie początkowej konfiguracji, żeby umożliwić najbardziej trafne ustawienia. Dzięki nowemu GUI i łatwiejszym w użyciu funkcjom, GIGABYTE zapewnia użytkownikom lepsze wrażenia w trakcie konfigurowania nowego systemu. Aplikacja GIGABYTE @BIOS pozwala na aktualizację BIOS z poziomu systemu Windows. Może samoczynnie pobrać najnowszą wersję z serwerów GIGABYTE albo zaktualizować BIOS z pliku na komputerze.


Chroń się przed siarkowaniem

Związki siarki znajdujące się w powietrzu mogą przeniknąć do niedużych rezystorów, powodując reakcje chemiczne, które mogą uszkodzić płytę główną. Dzięki wyposażeniu rezystorów w konstrukcję antysiarkową GIGABYTE, nie musisz się martwić o żywotność płyty głównej.


Oszczędzaj energię jednym kliknięciem

Dzięki produktywnym komponentom sprzętowym i system BIOS Gigabyte Z490 VISION G może uzyskać niższe zużycie energii w trybie bezczynności i jest w pełni zgodna z wymogami zużycia energii CEC 2019 (California Energy Commission).


Intel 2.5GbE LAN

Układ sieciowy Intel 2.5 GbE LAN pozwala na pracę przy maksymalnej szybkości do 2,5 GbE, gwarantując co najmniej dwa razy większą szybkość transferu w kontraście do sieci 1GbE. Jest także wstecznie kompatybilny z innymi standardami. Na dodatek dzięki połączeniu z oprogramowaniem cFosSpeed pozwala na zarządzanie ruchem sieciowym, pomagając zachować stabilne połączenie i zmniejszyć opóźnienia. Jest to nadzwyczajne rozwiązanie dla graczy i streamerów.


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.