Menu

MSI B365M PRO-VH

Cechy produktu

  • Producent MSI 

Opis

MSI B365M PRO-VH

Płyta główna w formacie Micro-ATX zgodna z platformą Intel LGA-1151. Obsługuje procesor 9. / 8. Generacji z linii Intel® Core™, a także pamięci DDR4 do 2666 MHz. System dźwiękowy Audio Boost wytwarza dźwięk o jakości studyjnej. Technologia Core Boost dzięki doskonałemu rozłożeniu składników na płytce drukowanej i zaimplementowaniu zoptymalizowanego systemu zasilania, zapewnia możliwość lepszej obsługi pokaźniejszej liczby rdzeni procesora oraz pozwala na uzyskanie wyższej efektywności.


ZACHOWAJ MROŹNY CHŁÓD, DLA niezawodnEJ PRACY SYSTEMU

wydajne chłodzenie komputera jest potrzebne do zapewnienia niezawodnej pracy. Płyty główne MSI cechują się doskonałą, masywną konstrukcją z mocnym i ciężkimi radiatorami. W dodatku upewniliśmy się, iż na płytach głównych MSI jest wystarczająco dużo zintegruje do przyłączania w pełni sterowalnych wentylatorów po to, abyś mógł chłodzić swój system w taki sposób, w jaki chcesz.


MAKSYMALNA KOMPATYBILNOŚĆ

Każda płyta główna MSI przechodzi poprzez proces ścisłej mechanicznej certyfikacji, w którym sprawdzana jest wygoda przyłączania wtyczek do skonsoliduje na płycie. Szczególną uwagę zwraca się tu na to, czy podzespoły na płycie nie przeszkadzają w trakcie podłączania do niej najróżniejszych maszyn. Przy okazji, sprawdza sięprzychylną lokalizację zespoli SATA i USB, w celu zapewnienia kompatybilności z jak najszerszą gamą składników i maszyn peryferyjnych. Dzięki temu użytkownik, który sam składa komputer, może wybrać takie podzespoły i urządzenia, jakie mu pasują. Co więcej, udostępniona jestpoprzez nas przeznaczona lista kwalifikowanych dostawców QVL (Qualified Vendor List), obejmująca najmocniej krytycznej części komputera, a mianowicie pamięci. W połączeniu z technologią MSI DDR4 Boost, zapewniamy maksymalną kompatybilność pamięci nawet w trakcie przetaktowywania. Tak więc, możesz wybrać dowolne urządzenie gamingowe, jakie tylko chcesz.


powiększONA produktywnOŚĆ

Na płytach głównych MSI zastosowano wszystkie najnowsze rozwiązania przydatne dla komputerowych fanów i prosumentów. Udoskonalone podsystemy procesora i pamięci oraz szybka pamięć masowa i bezzwłoczny transfer USB są gotowe do tego, abyś mógł korzystać z komputera we wszelkich fachowych zastosowaniach.


niezrównanA skutecznOŚĆ PAMIĘCI

Zoptymalizowane rozmieszczenie składników i w pełni odizolowane obwody podsystemu pamięci nadzwyczajną produktywność i stabilność pracy. Dzięki systemowi MSI DDR4 BOOST, nie musisz się już więcej martwić o to, iż twój komputer zawiesi się w trakcie gry.


budowa przyjaznA DLA UŻYTKOWNIKA

Płyty główne MSI proponują mnóstwo wygodnych i inteligentnych rozwiązań dla użytkowników, którzy samodzielnie składają komputer (tzw. Użytkowników DIY – Do It Yourself). Niezliczone narzędzia do dostrajania systemu i rozwiązywania problemów są do Twojej dyspozycji. W ten sposób możesz „wycisnąć" z systemu maksimum możliwości tak, aby był on w stanie zaspokoić potrzeby choćby najistotniej wymagających użytkowników. Dzięki temu możesz teraz zainstalować własną płytę główną i zbudować platformę do gier bez żadnych problemów.


APLIKACJE, KTÓRE pokaźnIE polepszaJĄ skutecznOŚĆ

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji narzędzi rozszerzających wydajność, oddajemy do twojej dyspozycji tylko najwyższej jakości aplikacje, które są wyjątkowo proste w użyciu. Skorzystaj z tych narzędzi, aby w pełni użyć możliwości swojej płyty głównej i osiągnąć przewagę w pracy. Co więcej, nasz BIOS, który też dla każdego jest nieskomplikowany w użyciu, posiada wszystkie najnowsze, niezbędne funkcje i technologie. Obszerny ich zakres zezwala na staranne dostrojenie systemu tak, aby zapewnić maksymalną i bezawaryjną sprawność podczas twórczej pracy.


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.