Menu

MSI MPG Z390 GAMING PRO CARBON

Cechy produktu

  • Producent MSI 

Opis

przyjaznA DLA SKŁADACZY


Płyty główne MSI proponują mnóstwo wygodnych i inteligentnych rozwiązań, takich jak komfortowe złącza ze strefą dystansową dookoła nich, przyjazną lokalizację złączy SATA i USB i inne. Jeszcze użytkownicy, którzy samodzielnie składają komputer (tzw. Użytkowników DIY – Do It Yourself) mogą wybrać i zamontować gamingowe podzespoły, jakie tylko chcą.


ZACHOWAJ MROŹNY CHŁÓD, DLA bezawaryjnEJ PRACY SYSTEMU


skuteczne chłodzenie komputera jest potrzebne do zapewnienia bezusterkowej pracy. Płyty główne MSI cechują się rewelacyjną, masywną konstrukcją z solidnym i ciężkimi radiatorami. Ponadto upewniliśmy się, że na płytach głównych MSI jest wystarczająco dużo dopasuje do przyłączania w pełni sterowalnych wentylatorów po to, abyś mógł chłodzić swój system w taki sposób, w jaki chcesz.


budowa przychylnA DLA UŻYTKOWNIKA


Płyty główne MSI proponują sporo wygodnych i inteligentnych rozwiązań dla użytkowników, którzy samodzielnie składają komputer (tzw. Użytkowników DIY – Do It Yourself). Niezliczone narzędzia do dostrajania systemu i rozwiązywania problemów są do Twojej dyspozycji. W ten sposób możesz „wycisnąć" z systemu maksimum możliwości tak, aby był on w stanie zaspokoić zapotrzebowania nawet najistotniej wymagających użytkowników. Dzięki czemu możesz dzisiaj zainstalować własną płytę główną i zbudować platformę do gier bez żadnych problemów.


MAKSYMALNA KOMPATYBILNOŚĆ


Każda płyta główna MSI przechodzi poprzez proces ścisłej mechanicznej certyfikacji, w którym sprawdzana jest wygoda podłączania wtyczek do zespoli na płycie. Szczególną uwagę zwraca się tu na to, czy komponenty na płycie nie zawadzają podczas podłączania do niej najróżniejszych sprzętów. Przy okazji, sprawdza sięprzyjazną lokalizację dopasuje SATA i USB, w celu zapewnienia kompatybilności z jak najszerszą gamą elementów i sprzętów peryferyjnych. Dzięki czemu użytkownik, który sam składa komputer, może wybrać takie podzespoły i urządzenia, jakie mu pasują. Co więcej, udostępniona jestpoprzez nas przeznaczona lista kwalifikowanych dostawców (Qualified Vendor List – QVL), obejmująca najmocniej krytycznej części komputera, a mianowicie pamięci. W połączeniu z technologią MSI DDR4 Boost, zapewniamy maksymalną kompatybilność pamięci choćby podczas przetaktowywania. Tak więc, możesz wybrać dowolne urządzenie gamingowe, jakie tylko chcesz.


APLIKACJE, KTÓRE widocznIE ulepszaJĄ wydajnOŚĆ


Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkowaniu narzędzi rozszerzających produktywność, oddajemy do twojej dyspozycji tylko najwyższej jakości aplikacje, które są wyjątkowo przystępne w użyciu. Skorzystaj z tych narzędzi, by w pełni wykorzystać możliwości swej płyty głównej i osiągnąć zwycięstwo w grach. Co więcej, nasz BIOS, który również dla każdego jest nieskomplikowany w użyciu, posiada wszystkie najnowsze, konieczne funkcje i technologie. Wielki ich zakres zezwala na dokładne dostrojenie systemu tak, żeby zapewnić maksymalną i bezusterkową wydajność w trakcie pracy.


powiększONA sprawnOŚĆ


Na płytach głównych MSI zastosowano wszystkie najnowsze rozwiązania dla fanów gier i prosumentów. Ulepszone podsystemy procesora i pamięci i szybka pamięć masowa i niezwłoczny transfer USB są gotowe do tego, by wkroczyć na pole bitwy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.