Menu

Płyta Gigabyte Z390 GAMING SLI/Z390/DDR4/SATA3/M.2/USB3.1/PCIe3.0/s.1151/ATX

Cechy produktu

  • Producent GIGABYTE 
  • Typ pamięci DDR4 
  • Standard ATX 

Opis

Gigabyte Z390 Gaming SLI Wsparcie dla VR

Pragniesz doświadczać najkorzystniejszych wrażeń w rzeczywistości wirtualnej? Chcesz jeszcze lepiej przeżyć fabułę gier? Załóż gogle VR, będące bramą do niesamowitej rozgrywki. Płyta główna Gigabyte Z390 M Gaming jest w pełni kompatybilna z topowymi rozwiązaniami VR, dzięki temu możesz radować się niezwykle żywą i płynną projekcją.


perfekcyjny dźwięk Gigabyte Z390 Gaming SLI

Płyty główne GIGABYTE Ultra Durable wykorzystują fachowe elementy, które zapewniają dostarczenie użytkownikom najistotniej realistycznego i najwyższej jakości dźwięku. Ponadto specjalny podział na warstwie PCB, podświetlony diodami LED, pozwala na ochronę czułych analogowych komponentów poprzez zakłóceniami elektromagnetycznymi.


Szybka karta sieciowa Intel GbE LAN

Na płycie głównej Z390 Z390 Gaming SLI zastosowano kartę Intel GbE LAN, która gwarantuje szybką i zrównoważoną łączność z siecią. Możesz jeszcze dostosowywać przepustowość łącza dla określonych aplikacji, żeby zapewnić im mniejsze pingi udoskonaloną responsywność w zatłoczonej sieci LAN. W tym celu wykorzystaj oprogramowanie cFosSpeed, które pozwala na użytkownikom zarządzanie ruchem sieciowym.


Smart Fan 5

Oprogramowanie Smart Fan 5 pozwala użytkownikom na utrzymanie maksymalnej sprawności i słusznych temperatur, dzięki rozmieszczeniu wielu czujników na płycie głównej i możliwości dopasowania złącz wentylatorów do temperatur określonych obszarów na płycie głównej. Hybrydowe gniazda umożliwiają podłączenie równocześnie wentylatorów jak i pomp chłodzenia wodnego - samoczynne wykrywanie zezwala na obsługę urządzeń o różnorodnych parametrach prądowych. Ponadto, złącza te posiadają zabezpieczenie przed zbyt wysokim prądem.


komfortowe oprogramowanie do zarządzania komputerem

Możesz dokonać wyboru między różnymi trybami pracy maszyn chłodzących (od cichego do pełnej prędkości) w oprogramowaniu Smart Fan 5 i BIOS. Dla każdego wentylatora lub pompy wodnej możesz na dodatek ustalić określone właściwości pracy, zależne od temperatur, posługując się ergonomicznym w obsłudze wykresem graficznym.


Hybrydowe dławice wentylatorów

Załóż pełną kontrolę nad konfiguracją chłodzenia cieczą! Smart Fan 5 odbiera w sekundę dane o natężeniu przepływu dzięki hybrydowym pinom nadajników, co zagwarantuje absolutną kontrolę nad komputerem.

Wszystkie hybrydowe głowice wentylatorowe mogą samoczynnie wykryć typ urządzenia chłodzącego, niezależnie od tego, czy jest to wentylator, czy pompa o innym trybie PWM lub napięciowym.


Gotowi na CEC 2019

Oszczędzaj energię jednym kliknięciem

oczekiwania CEC: Zużycie energii przez komputer musi być poniżej pewnego poziomu, gdy jest w trybie wyłączenia, w trybie bezczynności, w trybie gotowości. Dzięki produktywnym komponentom sprzętowym i precyzyjnemu systemowi BIOS płyty główne GIGABYTE mogą uzyskać niższe zużycie energii w trybie bezczynności i są w pełni zgodne z wymogami nowego zużycia energii CEC 2019 (California Energy Commission).


Odświeżony BIOS

BIOS jest niezbędny dla użytkowników podczas początkowej konfiguracji, żeby umożliwić najmocniej optymalne ustawienia. Dzięki nowemu GUI i łatwiejszym w użyciu funkcjom GIGABYTE ma system BIOS, zapewniający użytkownikom udoskonalone wrażenia w trakcie konfigurowania nowego systemu.


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.