Menu

Płyta główna MSI A320M BAZOOKA, A320, SATA3, DDR4, USB3.1 gen.1, uATX (7A38-002R) Darmowy odbiór w 21 miastach!

Cechy produktu

  • Producent MSI 
  • Typ pamięci DDR4 
  • Standard micro ATX 

Opis

Płyty główne z linii MSI Arsenal Gaming zaprojektowano z myślą, żeby spełnić wszystkie gamingowe pragnienia. Wyekwipowano je w ciężkie, wytwarzane z litego metali, platerowane radiatory i bojowe spojrzenie.

Są gotowe na wszystko. Pod przerażającym, zewnętrznym wyglądem kryją się komponenty 5. Klasy militarnej mnóstwo funkcji i technice zorientowanych pod kątem gier, które powiększa twoje wrażenia w grach.

Stwórz swoją własną kolorystykę i dopasuj efekty świetlne z technologią RGB Mystic Light. Możesz wybrać dowolną barwę z przystępnej palety barw i spersonalizować wygląd komputera korzystając w tym celu ze smartfona lub aplikacji MSI Gaming App.

Znudziły cię te same barwy podświetlenia? Dosłownie w sekundę możesz je całkowicie zmienić i przebudować wygląd swego peceta! System chłodzenia to zespół komponentów, które razem odpowiadają za zapewnienie konkretnej skuteczność.

Postaraliśmy się o to, by płyta główna wyposażona była w wystarczającą liczbę w pełni sterowanych zjednoczy, służących do podłączania wentylatorów. Dzięki czemu twój komputer może być chłodzony w dowolny sposób.

Możesz przechytrzyć i wyprzedzić swych przeciwników w grze korzystając z zestawu wyjątkowych gamingowych narzędzi MSI. Te sprytne, sprzętowe i programowe funkcje wytwarzane pozostały z myślą o tym, aby gracz mógł być zawsze „o krok" przed swymi rywalami i równocześnie mógł polepszać swoje gamingowe umiejętności.

Ta gamingowa płyta główna MSI obsługuje wszystkie najnowsze standardy związane z systemami pamięci masowej i składowaniem danych. Dzięki czemu możliwe jest podłączenie do niej dowolnego, ultraszybkiego urządzenia pamięci masowej, co przyniesie użytkownikowi wymierne korzyści w grze.

W ten sposób możesz nie tylko rozpocząć grę znacznie szybciej, czy szybciej wczytywać kolejne stopnie, lecz uzyskasz również realną przewagę w grze nad swoimi wrogami. W trakcie gry możesz radować się najistotniej wciągającymi wrażeniami dźwiękowymi.

System MSI Audio Boost gwarantuje unikatową jakość dźwięku, dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości elementów audio klasy premium. W ten sposób gracze mogą odczuć zapierających dech w piersiach efektów dźwiękowych, które pozwalają stworzyć najbardziej ekscytującą rozgrywkę.

dzięki czemu, że nasi konstruktorzy mają już długoletnie doświadczenie związane z projektowaniem najkorzystniejszych i najmocniej zaawansowanych płyt, w których zaimplementowano dużo niezwykłych technologii i inteligentnych funkcji, użytkownik może śmiało liczyć na to,w dodatku i ta płyta główna zapewni najkorzystniejszą sprawność w nawet najszczególniej skrajnych warunkach pracy.

W ręce użytkowników oddajemy niezliczone narzędzia umożliwiające nie tylko szybkie dostrojenie systemu,również zezwalające łatwo rozwiązywać problemy, które mogą pojawić się w trakcie dostrajania i overclockingu komputera.

W ten sposób gracze i komputerowi entuzjaści mogą przenieść swój system na nowy, wyższy poziom skuteczności, który choćby najistotniej wymagających tweakerów.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.