Menu

Płyta główna MSI H310M PRO-VDH

Opis

W PEŁNI STEROWALNE ZŁĄCZA WENTYLATORÓW Płyty główne MSI umożliwiają zarządzanie prędkością pracy i związaną z nią temperaturą dla wszelkich systemowych wentylatorów oraz dla wszystkich wentylatorów odpowiedzialnych za chłodzenie procesora.

W ten sposób zapewniono użytkownikowi całkowitą kontrolę nad ustawieniami wentylatorów pozwalającymi na chłodną i jednocześnie cichą pracę całego systemu komputerowego. Złącza wentylatorów rozmieszczono na płycie z myślą o możliwości nietrudnego i wygodnego podłączenia najpopularniejszych modeli coolerów CPU.

kompletna KONTROLA Z POZIOMU BIOS-U I OPROGRAMOWANIA System odpowiedzialny za sterowanie pracą wentylatorów pozwala użytkownikom przejąć nad nimi całkowitą kontrolę. Bezproblemowo można jeszcze sprawdzać główne parametry pracy wentylatorów korzystając z uproszczonego graficznego interfejsu.

Użytkownik ma także możliwość ustawienia do czterech wartości temperatury dla procesora i płyty głównej. Dzięki automatycznej regulacji prędkości obrotowej wentylatorów, system chłodzenia będzie pozwalał na przekroczenie ustawionych przez użytkownika temperatur pracy.

Wsteczna obsługa zespoli DVI / VGA by zapewnić obsługę mistrzowskich monitorów, telewizorów, projektorów i innych wyświetlaczy, opisywaną płytę główną producenta MSI zaopatrzono w wyjścia DVI i VGA. Bez względu na to, jaki wariant ekranu chcesz zbratać do komputera za pośrednictwem karty graficznej lub zintegrowanego z płytą główną MSI złącza video, dzięki wstecznej kompatybilności będzie to realne.

Złącze Turbo M.2 Ciesz się możliwością momentalnego uruchamiania systemu i szalenie prędkim ładowaniem aplikacji i informacji. Dzięki interfejsowi M.2 PCI Express Gen3 x4 mogącemu przesyłać dane z szybkością do 32 GB/s, system Turbo M.2 jest ponad 5 razy szyby od standardowego połączenia wykonywanego za pośrednictwem magistrali SATA III!

nieszablonowa sprawność, nadzwyczajne gamingowe wrażenia Wszystkie znajdujące się na płycie najnowszej generacji złącza, które asygnowane są do przyłączania postępowych systemów pamięci masowych, obsługują interfejs zgodny z technologią NVMe –najszybszy standard pamięci masowej na świecie.

Mówiąc prościej, płyty główne MSI są zgodne z najlepszy aktualnie przystępnym na rynku standardem obsługi pamięci masowej, który charakteryzuje się najwyższą produktywnością. Dzięki czemu możesz natychmiast załadować swoje ulubione gry i w ten sposób, dzięki firmie MSI, zawsze stawisz się jako pierwszy na polu bitwy.

Profesjonalna jakość dźwięku Dzięki tej płycie głównej, możesz radować się najszczególniej wciągającymi wrażeniami dźwiękowymi. System MSI Audio Boost zagwarantuje wyjątkową jakość dźwięku, za sprawą użycia najwyższej jakości części audio klasy premium.

W ten sposób użytkownicy mogą poznać zapierających dech w piersiach efektów dźwiękowych, które pozwalają stworzyć aktywne środowisko dźwiękowe. Odizolowane od reszty podzespołów...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.