Moje konto
  • Bosch PIC645F17E Bosch PIC645F17E
  • Bosch PIC645F17E Bosch PIC645F17E

Bosch PIC645F17E

7 ofert z 7 sklepów

Producent Bosch Głębokość 51.4 cm Szerokość 58.4 cm Wysokość 5.75 cm Moc 7200 W WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Agito.pl

★★★★★
39270 opinii

Bosch PIC 645 F17E /Szukaj produktów dostępnych 24H z gwarancją dostawy przed Świętami!

Bosch PIC 645 F17E /Szukaj produktów dostępnych 24H z gwarancją dostawy przed Świętami!

Płyta indukcyjna ze stalową ramką, o szerokości 58.3 cm, z 4 polami grzejnymi (2 strefy indukcyjne z elektronicznym rozpoznawaniem naczyń + 2 tradycyjne strefy grzewcze) o mocy całkowitej 7200 W, z 2-stopniowym wskaźnikiem opadania ciepła oraz z zabezpieczeniem przed dziećmi.

Dostępny od ręki  ✓

OleOle!

★★★★★
12008 opinii

Bosch PIC645F17E

Bosch PIC645F17E

Dostępność sprawdź w sklepie →

ELECTRO.pl

★★★★★
66570 opinii

BOSCH PIC 645F17E + DARMOWA DOSTAWA + GWARANCJA DOSTAWY DO ŚWIĄT + BRAK OPŁATY ZA FORMY PŁATNOŚCI + Odbiór w 800 punktach Stacji z paczką! + skorzystaj z RABATU i 5-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści!

BOSCH PIC 645F17E + DARMOWA DOSTAWA + GWARANCJA DOSTAWY DO ŚWIĄT + BRAK OPŁATY ZA FORMY PŁATNOŚCI + Odbiór w 800 punktach Stacji z paczką! + skorzystaj z RABATU i 5-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści!

… + Odbiór w 800 punktach Stacji z paczką! + skorzystaj z RABATU i 5-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści! Płyta indukcyjna ze stalową ramką, o szerokości 58.3 cm, z 4 polami grzejnymi (2 strefy indukcyjne z elektronicznym rozpoznawaniem naczyń + 2 tradycyjne strefy grzewcze) o mocy całkowitej 7200 W, z 2-stopniowym wskaźnikiem opadania ciepła oraz z zabezpieczeniem przed dz …

Dostępny od ręki  ✓

RTV EURO AGD

★★★★★
30599 opinii

Bosch PIC645F17E

Bosch PIC645F17E

Dostępność sprawdź w sklepie →

HIDbox.pl

★★★★★
130 opinii

Plyta Indukcyjna BOSCH PIC 645F17E

Plyta Indukcyjna BOSCH PIC 645F17E

… Ilość pól grzejnych: 4 Ilość poziomów mocy: 17 Poszerzone pole grzejne: Tak Inne: -Funkcja PowerBoost dla przednich stref grzewczych Funkcje Blokada rodzicielska: Tak Kontrola ciepła resztkowego: Tak Inne: -2 Indukcyjne strefy grzewcze-2 tradycyjne strefy grzewcze HighSpeed (w tym: 1 strefa komb)i-Sterowanie DirectSelect-Ceramika HighSpeed-2 stopniowy wskaźnik zalegania ciepła-Czasowy wyłącznik …

Dostępny od ręki  ✓

GOMAL.pl

★★★★★
97 opinii

BOSCH PIC645F17E - Płyta indukcyjna. Stalowa ramka. 4 strefy grzewcze.

BOSCH PIC645F17E - Płyta indukcyjna. Stalowa ramka. 4 strefy grzewcze.

… m ). 2 stopniowy wskaźnik zalegania ciepła. Zabezpieczenie przed uruchomieniem przez dzieci. Czasowy wyłącznik bezpieczeństwa. Funkcja PowerManagement. Głwny wyłącznik. Funkcja PowerBoost dla przednich stref grzewczych. Minimalna grubość blatu: 20 mm. Moc przyłączeniowa: 7,2 kW.Gwarancja:24 miesiąceRodzaj gwarancji:Oryginalna producenta przeznaczona na rynek polski.Miejsce gwarancjiAutoryzowany …

Dostępny od ręki  ✓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentBosch
Głębokość51.4 cm
Szerokość58.4 cm
Wysokość5.75 cm
Moc7200 W

Szukasz płyty grzejnej do swojej kuchni? Stwórz w swoim domu idealne miejsce do przygotowywania posiłków. Gotowanie będzie przyjemniejsze ze sprawdzonym i stylowym sprzętem, do tego Twoja kuchnia stanie się ozdobą całego domu. Spójrz na opis urządzenia PIC645F17E firmy Bosch, przeanalizuj jego funkcje oraz dokonaj wyboru właściwej płyty indukcyjnej.

Wskazówki

Płyty indukcyjne działają za pomocą powstającego pod ich powierzchnią pola magnetycznego. Powoduje ono nagrzewanie się jedynie dna naczynia, a nie całego pola grzejnego, dzięki czemu urządzenie jest energooszczędne. Poza tym, samo gotowanie zajmuje mniej czasu w porównaniu z innymi typami płyt grzejnych. Kupując płytę indukcyjną, przyjrzyj się polom grzejnym. W zależności od modelu, mogą one być owalne lub prostokątne, ale także mogą mieć kształt, odpowiadający określonym naczyniom, np. brytfannie. Ważną kwestią w zakupie płyty indukcyjnej jest zasilanie. Moc potrzebna do podłączenia płyty i piekarnika do jednej fazy przewyższa możliwości układów jednofazowych, dlatego najlepiej podłączać te urządzenia do różnych faz.

Funkcje

Podstawową zaletą płyt indukcyjnych jest ich funkcjonalność. Wiele modeli posiada różne opcje. Standardem jest funkcja rozpoznawania obecności lub rozmiaru naczynia. Inne funkcje, które posiadają płyty indukcyjne to timer, którym możesz zaprogramować czas pracy każdego pola grzejnego czy funkcja booster, dzięki której dane pole nagrzewa się szybciej, co pozwala Ci zaoszczędzić czas przyrządzania potrawy. Bardziej zaawansowane modele natomiast, maja budowane sensory, które czuwają nad procesem gotowania. Interesującą opcją jest także funkcja Stop&Go, która umożliwia wyłączenie lub zmniejszenie mocy do poziomu 1 wszystkich pól jednym ruchem, co sprawdzi się idealnie gdy musisz na chwilę wyjść z kuchni w trakcie gotowania. Potem można szybko przywrócić ustawienia.

Bezpieczeństwo

Kwestie związane z bezpieczeństwem są istotne w używaniu każdego sprzętu AGD. Ty lub ktoś z bliskich posiada rozrusznik serca, aparat słuchowy lub pompę insulinową? Jeśli tak, to pamiętaj, aby przed kupnem płyty indukcyjnej skontaktować się z producentem tych urządzeń medycznych, aby wykluczyć możliwość zakłócenia ich pracy przez pole magnetyczne. Ryzykowne może także być pozostawianie niedaleko płyty metalowych przedmiotów, takich jak noże czy pokrywki, ale również kart magnetycznych, np. do bankomatu.

Podsumowanie

Gdy stoisz przed wyborem płyty indukcyjnej, zwróć uwagę na jej funkcje, zasilanie, a także możliwości instalacji w Twojej kuchni. Do gotowania na płycie indukcyjnej nie można używać zwykłych garnków. Konieczne są specjalne, ferromagnetyczne, które będą idealnie przylegać do powierzchni, z płaskim dnem i bez ostrych krawędzi. Płyta indukcyjna PIC645F17E firmy Bosch swoją funkcjonalnością, zapewni Ci przyjemne i szybkie gotowanie, a także sprawi, że Twoja kuchnia nabierze nowoczesnego charakteru, dzięki prostemu, ale stylowemu wyglądowi.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też