Menu

Adler AD6504 Kuchenka elektryczna dwupłytowa

Cechy produktu

  • Producent Adler 
  • Ilość pól grzejnych

Opis

Dwupalnikowa kuchenka elektryczna pozwala na jednoczesne wykorzystanie dwóch przeróżnej wielkości płyt grzejnych, o łącznej mocy 2250W. Model AD 6504 sprawdza się w wielu sytuacjach - jednocześnie w czasie awarii sieci zasilania gazem czy przy braku możliwości podłączenia gazu, jak również w czasie remontu kuchni, kiedy nie można skorzystać z zainstalowanej tam na stałe kuchenki. Kuchenka elektryczna jest również zastosowaneczna do domków letniskowych i na wyjazdy. Stanowi widocznie bezpieczniejszą alternatywę dla kuchenek podłączanych do butli z gazem.

SPECYFIKACJA:

Moc pełna 2250W

Wielkość płyt grzejnych 180mm, 155mm

Moc pokaźniejszej płyty grzejnej: 1500W

Moc mniejszej płyty cieplnej: 750W

Płynna regulacja temperatury

mocne wykonanie

Gwarancja: 2 lata realizowana poprzez Serwis Centralny

SKŁAD ZESTAWU:

KUCHENKA ELEKTRYCZNA DWUPALNIKOWA ADLER AD 6504

Instrukcja obsługi w języku polskim

Gwarancja

Fabryczne opakowanie

towar NOWY, fabrycznie zapakowany.

Wysoką jakoś towaru zagwarantuje ADLER

Kilka słów o marce Adler

Adler jest znaną w Polsce iw UE marką z segmentu AGD. Oferowane produkty są wysokiej jakości, znamionują się postępowym wzornictwem, postępowymi rozwiązaniami technologicznymi i wysokim poziomym przydatności praktycznej. Dzięki progresywnym rozwiązaniom, a także specyficznym badaniom i testom, produkty Adler spełniają kryteria kupujących. Produkty Adler wytworzone są w obfitych znanych i gwarantujących wysoką jakość fabrykach. Wszystkie produkty mają znak CE, a także świadectwo PZH i objęte są 24 miesięczną polską gwarancją realizowaną przez Serwis Centralny.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.