Menu

Płyta indukcyjna Unold 58105 Darmowy odbiór w 20 miastach!

Cechy produktu

  • Producent Unold 

Opis

Unold Profi 58105 INDUKCYJNA PŁYTA DO GOTOWANIA Unold Profi 58105 jest przystosowana do naczyń o średnicy od 12 do 20 centymetrów, a także jest wspaniałym dodatkiem do pieca. Ponieważ ekspresowo podgrzewa potrawy, oszczędza nie tylko czas, lecz i energię!

nieprzeciętnie nadaje się ponadto do utrzymywania ciepła potraw. Jeśli coś się zagotuje, nie stanowi to problemu, ponieważ technologia indukcyjna niczego nie przypala na łatwej w pielęgnacji szklano-ceramicznej powierzchni, którą można z łatwością zetrzeć wilgotną szmatką.

Wygoda ponad wszystko Unold Profi 58105 oferuje aż dziesięć poziomów mocy od 200 do 2000 watów i dziesięć poziomów temperatury od 60 do 240 ° C można ustawić na wygodnym, intuicyjnym panelu sterowania z panelem dotykowym i sporym wyświetlaczem cyfrowym.

Istnieje dodatkowo użyteczny minutnik od 0 do 180 minut. Czarna INDUKCYJNA PŁYTA DO GOTOWANIA Unold Profi 58105 jest akcentowana stalą nierdzewną, nie pozostawia nic do życzenia pod względem bezpieczeństwa: oprócz ochrony przed przegrzaniem i bezpieczeństwem dzieci oferuje samoczynną regulację napięcia i samoczynne wyłączanie po około dwóch godzinach.

automatyczne wykrywanie odpowiednich doniczek to gwarancja sukcesu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.