Menu

PODGRZEWACZ DO BUTELEK BROCCOLI LCD

Cechy produktu

  • Producent ESPERANZA 

Opis

Podgrzewacz do butelek Esperanza BROCCOLI jest produktem niezbędnym wszystkim rodzicom przykładającym wagę do jak najbardziej poprawnego sposobu odżywiania dziecka w najwcześniejszym etapie jego życie. Wielce istotne jest, by podawany pokarm miał odpowiednią temperaturę, gdyż gwarantuje to właściwe trawienie, a co z tego wynika zdrowy rozwój dziecka.

Podgrzewacz ma funkcję szybkiego albo wolnego trybu podgrzewania, a także utrzymywania stałej, nastawionej temperatury. Urządzenie pracuje w zakresie temperatur, od 35°C do 80°C, płynnie regulowanym za pomocą wygodnego cyfrowego panelu. Czytelny wyświetlacz LCD wskaże wybraną temperaturę - w prosty, instynktowny sposób każdy rodzic dobierze właściwą temperaturę podgrzewanego pokarmu.

Wewnętrzna znaczna średnica urządzenia - 80 mm - zezwala na zastosowanie dowolnej, dostępnej na polskim rynku butelki.i słoiczkach.

W skład zestawu wchodzi: podgrzewacz, pojemniczek do podgrzewania zupek, kaszek, przecierów z owoców i warzyw, a także przykrywka.

Podgrzewacz Esperanza BROCCOLI powinien znaleźć się na wyposażeniu rodziców każdego maluszka.

prędkiE I wygodnE PODGRZEWANIE

obszerny OTWÓR Ø 80 MM PASUJĄCY DO wszystkich BUTELEK NA POLSKIM RYNKU

PŁYNNA REGULACJA TEMPERATURY PODGRZEWANIA

ergonomicznY zarys

Moc: 100W

Zasilanie: 230V/50Hz

Długość kabla zasilającego: ok. 70 cm

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.