Menu

Podgrzewacz do butelek HI-TECH MEDICAL Baby Heater DARMOWY TRANSPORT

Cechy produktu

  • Producent ORO-MED. 

Opis

Podgrzewacz do butelek ORO-BABY HEATHER
Podgrzewacz do butelek wraz ze sterylizatorem i wyświetlaczem LCD można używać do podgrzewania mleka i innego jedzenia dla dziecka. Przy pomocy specjalnej przykrywki (w pakiecie) podgrzewacz zmienia się w sterylizator do butelek, smoczków i innych akcesoriów dla niemowląt. Pasuje do wszystkich butelek na rynku: AVENT, Tommee Tippee LOVI Medela Dr Browns i wielu innych.

PODGRZEWACZ I STERYLIZATOR LCD:
dwa urządzenia w jednym.

LCD DO wszelkich BUTELEK: dzięki średnicy 9 cm nasz podgrzewacz daje Ci poczucie pewności i gwarancję,nawet butelki o różnorodnych objętościach i kształtach zmieszczą się w nim.

skrupulatnE USTAWIENIE TEMPERATURY: nowoczesny termostat zapewnia precyzyjny wybór poziomu temperatury, która od razu wyświetlana jest na wyświetlaczu LCD.

PODŚWIETLANY wyświetlacz LCD: dzięki podświetlanemu wyświetlaczowi tryb pracy wraz z temperaturą widoczny jest w godzinach nocnych. Predefiniowane tryby pracy: podgrzewanie mleka, jedzenia, gotowanie jajek, sterylizacja.

szczególnie prędki I ENERGOOSZCZĘDNY:
dzięki kompromisowi między mocą podgrzewacza i nowemu podejściu do podgrzewania pokarmu z wykorzystaniem przykrywki podgrzany pokarm dłużej utrzymuje żądaną temperaturę i szybciej podgrzewa.

STERYLIZATOR: szybka sterylizacja butelek.

UTRZYMANIE STAŁEJ TEMPERATURY JEDZENIA: postępowa technika gwarantuje równomierne podgrzewanie jedzenia oraz zatrzymanie części odżywczych tak ważnych dla prawidłowego rozwoju Twojego dziecka.

STERYLIZACJA: sterylizuje wszystkie warianty butelek, na dodatek smoczki, gryzaki, sztućce i inne akcesoria dla niemowląt. Jednym ruchem ręki zamienisz swój nowy podgrzewacz w sterylizator i odwrotnie.

SKUTECZNA STERYLIZACJA: sterylizacja służy do ochrony dziecka przed niebezpiecznymi bakteriami znajdującymi się w pokarmie do momentu, aż system immunologiczny dziecka nabierze oporności.
Sterylizator ORO-MED oparty jest na metodzie sterylizacji parowej stosowanej w szpitalach, która jest szybka, prosta i ekonomiczna, ponieważ w jej trakcie nie są stosowane żadne środki chemiczne

MIĘDZYNARODOWE certyfikatY: podgrzewacz - sterylizator HI-TECH MEDICAL stworzony jest z najwyższej jakości materiałów co potwierdzają międzynarodowe dokumenty CE, ROHS TUV

automatycznE WYŁĄCZENIE:
zabezpieczenie przed przegrzaniem wraz z samoczynnym wyłączeniem.
zastosowany termostat z wyświetlaczem LCD zapewnia staranne ustawienie żądanej temperatury i utrzymuje stałą temperaturę podgrzewanego mleka gwarantując równomierne podgrzanie bez pozostawienia gorących czy zimnych punktów.EAN: 5907222589519
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 12 miesięcy
Kod dostawcy: Podgrzewacz do butelek ORO-BABY HEATHE
typ: Podgrzewacz
Akcesoria w komplecie: - Podgrzewacz - Instrukcja obsługi w języku polskim
Kolor: biały

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.