Menu

BOURJOIS PODKŁAD ALWAYS FABULOUS EXTREME RESIST 24 HRS 120

Cechy produktu

  • Producent Bourjois 

Opis

BOURJOIS PODKŁAD ALWAYS FABULOUS EXTREME RESIST 24 HRS 120 to artykuł z kategorii premium, który daje Ci unikatową przyjemność stosowania i noszenia przez cały dzień.

Nowy podkład Always Fabulous Extreme Resist up to 24 Hrs to towar z kategorii premium, który daje Ci wyjątkową przyjemność używania i noszenia przez cały dzień. Gwarantuje pełne krycie, półmatowe wykończenie, długookresową formułę, unikatowy komfort dla skóry oraz ochronę przeciwsłoneczną dzięki SPF 20. To wszystko powoduje, iż jest to kosmetyk, który może śmiało stawić czoło wszystkim wyzwaniom jakie funduje codzienne życie.

E

dostępny w 6 odcieniach, a także uzupełniony korektorami Always Fabulous Extreme Resist up to 24 Hrs o jednakowo beztłuszczowej i nieprzemieszczającej się formule, która pozwala ukryć zasinienia wokół oczu oraz wszelkie niedoskonałości.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.