Menu

Chipsi Classic Ściółka 60L / 3,2kg

Cechy produktu

  • Producent Chipsi 
  • Rodzaj ściółka 

Opis

Chipsi Classic z powodzeniem sprawdza się w praktyce jako naturalne podłoże dla zwierząt domowych. Odpylone wióry z tarcicy iglastej pozwalają stworzyć puszyste, higieniczne gniazdo. Prezentowane wióry są z natury absorpcyjne, wiążą zapachy i zapewniają przyjemne, przychylne dla zwierząt środowisko.

Twoje zwierzęta będą się w nich czuły komfortowo, będą miały ciekawe zajęcie i będą mogły do woli kopać, odpoczywać, bawić się albo po prostu się schować. Produkty firmy Chipsi są stworzone z wyselekcjonowanego drewna świerkowego i jodłowego.

Podlegają minimalistycznym kontrolom, a podściółka atest PEFC (PEFC = produkty drewniane pochodzą ze stabilnej gospodarki leśnej). Jakość i naturalność znajdują się u nas na pierwszym miejscu, dlatego podściółka jest także biodegradowalna.

Chipsi Classic podściółka dla minimalnych zwierząt w skrócie: Podściółka dla zwierząt domowych i użytkowych, o sprawdzonej jakości. Z wiórów z tarcicy iglastej: naturalna podściółka ze świerku i jodły. Odpylona i oczyszczona.

konsoliduje zapachy, zapobiegając rozchodzeniu się nieprzyjemnych zapachów. Antybakteryjne działanie. Z atestem PEFC: produkty drewniane pochodzą ze stabilnej gospodarki leśnej. Biodegradowalna. Wyprodukowano w Niemczech.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.