Menu

MSW Wózek do pojazdów - hydrauliczny - 680 kg - 2 szt. MSW-HRH-680 - 3 LATA GWARANCJI

Cechy produktu

  • Producent MSW 

Opis

Wózek hydrauliczny do pojazdów MSW Wózek hydrauliczny MSW-HRH-680 umożliwia precyzyjne podnoszenie pojazdów przy pomocy hydraulicznego pedału nożnego bez zapotrzebowania stosowania ich podstawowego napędu. Spełni swoje zadanie z reguły w warsztatach, rolnictwie oraz przy różnorodnego rodzaju projektach DIY.

zagwarantuje także możliwość pracy z oponami o szerokości do 30 cm. Urządzenie marki MSW cechuje się wysoką, niemiecką jakością wykonania.Wózek do pojazdów MSW-HRH-680 – charakterystyka solidność została zagwarantowana poprzez zrobienie urządzenia ze stali o wysokiej wytrzymałości.

Pozwala to na podnoszenie pojazdów o wadze do nawet 680 kg w wypadku pojedynczego egzemplarza wózka.Łatwa obsługa jest zasługą pedału nożnego, uruchamiającego hydrauliczny mechanizm podnoszący, którego zakres regulacji wynosi od 380 do 660 mm.

Oprócz tego pedał zaopatrzony jest w mechanizm blokujący auto w najbardziej adekwatnej pozycji. Zabezpieczający bolec z łańcuszkiem i hakiem blokuje pedał, ponadto zapewniając bezpieczeństwo użytkownika.Mobilność zapewniają cztery skrętne kółka, dzięki którym wózek bez trudu porusza się w dowolnym kierunku choćby w niewielkich pomieszczeniach.

na dodatek prosta obsługa urządzenia z pomocą pedału, nieznaczne wymiary i uchwyt powodują, że urządzenie jest bezproblemowe w transporcie i przechowywaniu.Sprzęt firmy MSW idealnie sprawdzi się we wszystkich zadaniach wymagających podnoszenia i przenoszenia pojazdów bez używania ich podstawowego napędu, jak jeszcze przy podmianie opon – a zatem najczęściej w warsztatach, rolnictwie czy jednostkowych projektach majsterkowiczów.

Model MSW-HRH-680 zapewnia wysoką jakość wykonania. Wytrzymałość - potężna konstrukcja o udźwigu do 680 kg Regulacja wysokości - w zakresie 380-660 mm Funkcjonalność - zastosowanie także do opon o szerokości do 30 cm Mobilność - 4 skrętne kółka Bezpieczeństwo - mechanizm blokujący pozycję pedału Wytrzymała kompozycja – podnoszenie pojazdów o masie do 680 kg Hydrauliczny podnośnik z zakresem regulacji 380-660 mm Możliwość wykorzystania do wymiany opon o szerokości do 30 cm Cztery obrotowe kółka, by manewrować pojazdami we wszelkich kierunkach Blokowanie pozycji pedału przy pomocy bolca zabezpieczającego

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.