Menu

Alikwoty [Huzar-Czub Katarzyna] (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788322450741 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Katarzyna Huzar-Czub 
  • Wydawnictwo Polskie Wydawnictwo Muzyczne 
  • Ilość stron 28 
  • Rok wydania 2018 
  • Poziom nauczania przedszkole 

Opis

Hen, daleko stąd, za Rzeką Szmerów, Górą Łomotów i Morzem Dudnień rozciąga się Kraina Sonostworów. Słychać ją z daleka, jej mieszkańcy bowiem – istoty o cudacznych imionach i mnogich talentach – nade wszystko uwielbiają dźwięczeć. W poszukiwaniu publiczności i sławy odbywają niejednokrotnie dalekie podróże, docierając choćby do nas. Szczerze mówiąc, jest ich tu całe mrowie, niestety – niewiele kto zwraca na nie uwagę, czasem więc – zdesperowane – porywają upatrzonego słuchacza do swej krainy. Taka właśnie przygoda spotyka małą Sonię, która magicznym sposobem trafia prosto na próbę chóru Alikwotów. Dziwne to jednak śpiewy i dziwni chórzyści, coś tu brzmi znajomo, lecz wszystko jest nie tak. I skąd te dziwne „pieśni"? Czy Soni uda się rozwiązać zagadkę?

„Sonia w Krainie Sonostworów" to cykl edukacyjnych książeczek dla dzieci – baśniowych opowieści o niepokaźnej Soni, wymyślonych poprzez Annę Pęcherzewską-Hadrych, spisanych zaś wierszem poprzez Katarzynę Huzar-Czub i zilustrowanych poprzez Gosię Herbę. Seria wprowadza odbiorców w świat niezwykłych zjawisk dźwiękowych, spotykanych jednocześnie w muzyce, jak i w otaczającej nas sonosferze. Odkrywając je wraz z tytułową bohaterką, drobny Czytelnik początkuje rozumieć ich naturę i uwrażliwia się na ich piękno. W kolekcji, obok Alikwotów ukazały się także: Glissando oraz Ostinato.

Dopełnieniem książeczek są aplikacje przenośne (do pobrania bezpłatnie na Google Play i App Store) oraz gra pamięciowa: W Krainie Sonostworów. Zapraszamy do zabawy z Sonostworami!

ISBN: 9788322450741
Kod paskowy: 9788322450741
Autorzy: Huzar-Czub Katarzyna
Wydanie: 1
Rok wydania: 2018
Kod wydawcy: 20244
ilość tomów: 3
Numer kolejny tomu: 2
Miejscowość: Kraków
liczba stron: 28
Oprawa: Twarda
PKWiU: 58.11.13.0
Format: 18.0x18.0cm
Głębokość (mm): 14
Waga: 0.43
Języki: polski
Wiek: 5-7 lat
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.