Menu

Focus Second Edition 1 Teacher's Book+ Płyty Audio, DVD-ROM i Kod Dostępu do Digital Resources

Cechy produktu

  • ISBN 9788378826842 
  • Poziom nauczania szkoła średnia 

Opis

Focus Second Edition zachowuje najkorzystniejsze parametry kursu Matura Focus, w tym wypróbowaną metodykę, dzięki której:- 90% nauczycieli mówi,wybór serii Focus był niezwykle dobrą decyzją,- ponad 80% uczniów uczących się z Focusa uważa, że ich zasób słownictwa wyraźnie rozszerzył się po roku nauki z kursem,- 80% uczniów zauważyło realne postępy po roku nauki z kursem.Druga edycja została wytworzona w oparciu o założenia nowej podstawy programowej i uzupełniona o cyfrowe rozwiązania, których zastosowanie pozytywnie wpłynie na postępy uczniów.Focus Second Edition to kompleksowy program rozwoju umiejętności komunikacji, który otwiera na język, uwrażliwia na akcent, uczy poprawnej wymowy i zapewnia wzorce wypowiedzi.

Każdy rozdział obejmuje:- NOWOŚĆ! zadania na mówienie w każdej lekcji,- choćby do 20 nagrań audio do każdego rozdziału,- ćwiczenia Pronunciation Focus w każdej lekcji Listening.NOWOŚĆ!Focus Second Edition oferuje autentyczne, powiązane tematycznie filmy BBC do każdego rozdziału.Pracuj z nimi tak, jak lubisz!

Chcesz skoncentrować się na ćwiczeniach, a z filmów korzystać okazjonalnie? Każda lekcja w podręczniku stanowi spójną całość, która nieprzeciętnie wypełni 45 minut lekcji także bez użycia filmów. Chcesz, by filmy stanowiły uzupełnienie lekcji? Treść rozdziału i filmów jest powiązana, więc znakomicie wkomponujesz wideo na początku, w trakcie lub na końcu lekcji.

Uważasz, że osobne lekcje filmowe to jest TO? W zeszycie ćwiczeń każdy uczeń odnajdzie gotowe arkusze pracy z filmami – BEZ potrzeby KSEROWANIA!Poprawność językowaFocus Second Edition to sprawdzone rozwiązania dopasowane do potrzeb polskich uczniów i gwarantujące wymierne efekty nauki, procentujące na sprawdzianach i egzaminie maturalnym.

NOWOŚĆ! lekcja Use of English w każdym rozdziale już od poziomu 2, ramki FOCUS ON WORDS w lekcjach Vocabulary, Listening i Reading zwracające uwagę na kluczowe słownictwo, dwustronicowa lekcja na pisanie w każdym rozdziale już od poziomu 2.Książka nauczyciela z płytami audio, DVD i kodem dostępu do Digital Resources- HIT!

sprawdzony układ książki nauczyciela zapewnia strony z książki ucznia w niemal rzeczywistym rozmiarze z kluczem odpowiedzi wpisanym w zadania,- bank ponad 50 arkuszy do kopiowania do każdego poziomu,- NOWOŚĆ!

płyta DVD posiada 4 typy filmów do podręcznika, w tym autentyczne filmy BBC, Vox Pops, filmy gramatyczne oraz scenki komunikacyjne.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.