Menu

Focus Second Edition 2 Teacher's Book + Płyty Audio, DVD-ROM i Kod Dostępu do Digital Resources

Cechy produktu

  • ISBN 9788378826934 
  • Poziom nauczania szkoła średnia 

Opis

Książka nauczyciela z płytami audio, DVD i kodem dostępu do Digital Resources.- HIT! sprawdzony układ książki nauczyciela gwarantuje strony z książki ucznia w niemal rzeczywistym rozmiarze z kluczem odpowiedzi wpisanym w zadania,- bank ponad 50 arkuszy do kopiowania do każdego poziomu,- NOWOŚĆ!

płyta DVD posiada 4 warianty filmów do podręcznika, w tym autentyczne filmy BBC, Vox Pops, filmy gramatyczne i scenki komunikacyjne.Focus Second Edition zachowuje najlepsze atrybuty kursu Matura Focus, w tym wypróbowaną metodykę, dzięki której:- 90% nauczycieli mówi,dobór kolekcji Focus był nad wyraz prawidłową decyzją,- ponad 80% uczniów uczących się z Focusa uważa, iż ich zasób słownictwa wyraźnie rozszerzył się po roku nauki z kursem,- 80% uczniów zauważyło realne postępy po roku nauki z kursem.Druga edycja została wykonana w oparciu o założenia nowej podstawy programowej i uzupełniona o cyfrowe rozwiązania, których zastosowanie pozytywnie wpłynie na postępy uczniów.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.