Menu

Glissando [Huzar-Czub Katarzyna] (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788322450734 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Katarzyna Huzar-Czub 
  • Wydawnictwo Polskie Wydawnictwo Muzyczne 
  • Ilość stron 28 
  • Rok wydania 2018 
  • Poziom nauczania przedszkole 

Opis

Hen, daleko stąd, za Rzeką Szmerów, Górą Łomotów i Morzem Dudnień rozciąga się Kraina Sonostworów. Słychać ją z daleka, jej mieszkańcy bowiem – istoty o cudacznych imionach i mnogich talentach – nade wszystko uwielbiają dźwięczeć. W poszukiwaniu publiczności i sławy odbywają niejednokrotnie dalekie podróże, docierając choćby do nas. Szczerze mówiąc, jest ich tu całe mrowie, niestety – niedużo kto zwraca na nie uwagę, co doprowadza je do rozpaczy. Dorośli ignorują je całkowicie, na szczęście można czasem liczyć na dzieci, takie jak mała Sonia, która dziś właśnie spotkała przedziwną istotkę imieniem Glissando. Sonostworek uwielbia ślizgi i zjeżdżalnie, a do tego ma zdolności magiczne, dzięki którym zabawa z nim staje się naprawdę szalona!

„Sonia w Krainie Sonostworów" to cykl edukacyjnych książeczek dla dzieci – baśniowych opowieści o znikomej Soni, wymyślonych przez Annę Pęcherzewską-Hadrych, spisanych zaś wierszem przez Katarzynę Huzar-Czub i zilustrowanych przez Gosię Herbę. Seria wprowadza odbiorców w świat niezwykłych zjawisk dźwiękowych, spotykanych jednocześnie w muzyce, jak i w otaczającej nas sonosferze. Odkrywając je wraz z tytułową bohaterką, niewielki Czytelnik zaczyna rozumieć ich naturę i uwrażliwia się na ich piękno. W linii, obok Glissando ukazały się także: Ostinato i Alikwoty.

Dopełnieniem książeczek są aplikacje przenośne (do pobrania gratisowo na Google Play i App Store) oraz gra pamięciowa: W Krainie Sonostworów. Zapraszamy do zabawy z Sonostworami!

ISBN: 9788322450734
Kod paskowy: 9788322450734
Autorzy: Huzar-Czub Katarzyna
Redakcja: Bielatowicz Maria
Wydanie: 1
Rok wydania: 2018
Kod wydawcy: 20244
ilość tomów: 3
Numer kolejny tomu: 1
Miejscowość: Kraków
ilość stron: 28
Oprawa: Twarda
PKWiU: 58.11.13.0
Format: 18.0x18.0cm
Głębokość (mm): 13
Waga: 0.436
Język oryginału: polski
Języki: polski
Wiek: 5-7 lat
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.