Menu

Go-Giver Lider rozdawca Krótka opowieść o tym, co w biznesie jest najważniejsze (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788380871564 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Bob Burg|John David Mann 
  • Wydawnictwo MT Biznes 
  • Ilość stron 148 
  • Rok wydania 2017 

Opis

W doskonale ocenianym bestsellerze Go-Giver. Rozdawca Bob Burg i John David Mann udowodnili, że wiarygodnie opowiedziana historia może przekazać wartościowe idee. W książce Go-Giver. Lider-Rozdawca przedstawiają równie wciągającą historię marki zmagającej się z problemami i młodego ambitnego menedżera próbującego przewodzić jej
podczas podejmowania strategicznej decyzji.

firma Allen & Augustine od dziesięcioleci produkuje wysokiej jakości krzesła. Pracownicy są dumni ze swej pracy i lojalni wobec właścicieli i zarządu. Jednak ta szanowana producent znalazła się na rozdrożu – musi zmierzyć się z skomplikowaną sytuacją gospodarczą, zagraniczną konkurencją i problemami finansowymi. W powietrzu wyczuwalna jest atmosfera niepewności, obawy, a może nawet paniki.

Wtedy w spółce pojawia się Ben ze zleconym przez większą producenta zadaniem przekonania właścicieli i pracowników do zgody na przejęcie Allen & Augustine. Ma to uchronić producenta krzeseł przed upadkiem. Dla Bena sytuacja jest jasna – albo Allen & Augustine zostanie przejęty i zrestrukturyzowany, albo zbankrutuje i zniknie z rynku. Dlaczego więc nikt nie ulega jego argumentom, począwszy od prezesa firmy, a na szeregowych pracownikach kończąc? Czy przed decydującym głosowaniem Ben wynajdzie sposób, żeby przekonać pracowników, będących równocześnie akcjonariuszami? Czy Allen & Augustine przetrwa, nie tracąc swej duszy? Śledząc drogę Bena do zrozumienia, iż prawdziwy wpływ mniej zależny jest od przejmowania przywództwa aniżeli od jego dawania, wyszukasz zaskakującą odpowiedź na te pytania.


Każdy z nas powinien nowoczesnać zgodnie z przesłaniem ładnie przedstawionym w książce Go-Giver. Lider-Rozdawca – najlepsi liderzy nie starają się innowacyjnać jak „liderzy", oni bardziej pragną być ludźmi.


- Simon Sinek, optymista, autor Zaczynaj od dlaczego: jak wielcy liderzy inspirują innych do działania i Leaders Eat LastGo-Giver. Lider-Rozdawca niesie ważny przekaz dla liderów, wspólników i wszelkich ludzi – w przywództwie najważniejsi są inni ludzie.


- kapitan L. David Marquet, emerytowany żołnierz amerykańskiej marynarki wojennej, autor "Turn the Ship Around!"W prawdziwym przywództwie chodzi o twój zespół, twoich kupujących, twoją społeczność i twoją spuściznę. Podziel się tą książką z tymi, dla których są to ważne sprawy.


- Seth Godin, autor książek: "najmocniejsze ogniwo: jak stać się niezastąpionym za każdym razem i wszędzie", "Plemiona 2.0: zostań internetowym przywódcą" i "Fioletowa krowa: zmień się i bądź rozpoznawalny"Burg i Mann po raz kolejny rzeczowo i merytorycznie uzasadnili, że sukces odnosi ten, kto kieruje się duchem egalitaryzmu, postępuje każdego dnia zgodnie ze złotą regułą etyczną i inspiruje swych pracowników do podejmowania decyzji wypływających z ich serc i dusz. Uwielbiam tę książkę.


- Colleen Barrett, emerytowana prezes Southwest AirlinesBurg i Mann nie tylko opowiadają wspaniałe historie, lecz są też wrażliwymi i prawidłowymi mężczyznami. Go-Giver. Lider-Rozdawca przedstawia istotę trwałego sukcesu w biznesie.


- Gary Keller, autor książki "Jedna rzecz: zaskakujący mechanizm niezwykłych osiągnięć"Manifest przywództwa na miarę XXI wieku przedstawiony w postaci zabawnej i wciągającej historii. Kup ją i daj każdemu
w twojej firmie!


- Darren Hardy, wydawca magazynu „Success", autor The Compound Effect


O AUTORACH

Bob Burg jest modnym mówcą motywacyjnym, który na całym świecie naucza zasad będących istotą książki Go-Giver. Rozdawca. Osiągał idealne wyniki jako sprzedawca. Jest także autorem Endless Referrals i Adversaries into Allies. Poprzez American Management Association pozostał zaliczony do 30 najbardziej wpływowych świadomych liderów w biznesie w 2014 roku.

John David Mann jest przedsiębiorcą i autorem zdobywających liczne nagrody książek, w tym Flash Foresight i Czerwonego kręgu z listy bestsellerów „New York Timesa" i bestselleru The Slight Edge. Jego napisana wspólnie
z Betsy Myers książka Take the Lead pozostała ceniona poprzez Toma Petersa i „The Washington Post" za najlepszą książkę poświęconą przywództwu w 2011 roku.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.