Moje konto
  • New Matura Solutions Pre-Intermediate Workbook z płytą CD [opr. miękka] New Matura Solutions Pre-Intermediate Workbook z płytą CD [opr. miękka]
  • New Matura Solutions Pre-Intermediate Workbook z płytą CD [opr. miękka] New Matura Solutions Pre-Intermediate Workbook z płytą CD [opr. miękka]
  • New Matura Solutions Pre-Intermediate Workbook z płytą CD [opr. miękka] New Matura Solutions Pre-Intermediate Workbook z płytą CD [opr. miękka]

New Matura Solutions Pre-Intermediate Workbook z płytą CD [opr. miękka]

6 ofert z 6 sklepów

ISBN 9780194550727 Autor Falla Tim, Davies Paul, Wieruszewska Małgorzata Rok wydania 2011 Oprawa miękka Wydawnictwo Oxford University Press Ilość stron 120 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Ministerstwo Książki

★★★★★
1202 opinie

New Matura Solutions Pre-Intermediate - Workbook (+ CD) + zakładka do książki GRATIS

New Matura Solutions Pre-Intermediate - Workbook (+ CD) + zakładka do książki GRATIS

New Matura Solutions Pre-Intermediate to podręcznik na nieco wyższym poziomie niż pierwsze wydanie kursu: trudniejsze, bardziej zaawansowane słownictwo, by lepiej przygotować uczniów do matury ustnej.dłuższe nagrania i trudniejsze ćwiczenia rozwijające umiejętność rozumienia ze słuchu.większa różnorodność ćwiczeń gramatycznych, by ułatwić korzystanie z kursu w klasach o zróżnicowanym poziomie.

Dostępny od ręki  ✓

Eksiegarnia

★★★★★
4821 opinii

Matura Solutions Pre-intermediate WB 2ed./CD gratis/ rabat 10 %

Matura Solutions Pre-intermediate WB 2ed./CD gratis/ rabat 10 %

Nowe wydanie bestsellerowego kursu przygotowującego do matury na poziomach podstawowym i rozszerzonym, napisane zgodnie z nową podstawą programową. W powstawaniu nowego wydania uczestniczyło ponad tysiąc nauczycieli.

Dostępny w 3-7 dni  ✓

New matura solutions pre-intermediate Workbook - Wysyłka od 3,99 - tak tanio jeszcze nie było

… ćwiczeń oferuje większe wsparcie uczniowi pracującemu samodzielnie w domu: nowością są strony Matura Builderzawierające dwujęzyczne słowniczki maturalne po każdym, tak aby uczniowi łatwiej było powtórzyć słownictwo z danego tematu maturalnego; znajdują się tam także gotowe wyrażenia i funkcje językowe przydatne na maturze i wskazówki dla ucznia, jak samodzielnie uczyć się słownictwa, audio CD zawiera …

Dostępny od ręki  ✓

New matura solutions pre-intermediate Workbook * natychmiastowa wysyłka od 3,99

… uczniowi pracującemu samodzielnie w domu: nowością są strony Matura Builder zawierające dwujęzyczne słowniczki maturalne po każdym, tak aby uczniowi łatwiej było powtórzyć słownictwo z danego tematu maturalnego; znajdują się tam także gotowe wyrażenia i funkcje językowe przydatne na maturze i wskazówki dla ucznia, jak samodzielnie uczyć się słownictwa, audio CD zawiera nagrania tekstów do słuchani …

Dostępny od ręki  ✓

Język angielski. New Matura Solutions Pre-Intermediate. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 1-3. Liceum

Nowe wydanie bestsellerowego kursu przygotowującego do matury na poziomach podstawowym i rozszerzonym, napisane zgodnie z nową podstawą programową. W powstawaniu nowego wydania uczestniczyło ponad tysiąc nauczycieli.

Dostępność sprawdź w sklepie →

Informacje o produkcie

ISBN9780194550727
AutorFalla Tim, Davies Paul, Wieruszewska Małgorzata
Rok wydania2011
Oprawamiękka
WydawnictwoOxford University Press
Ilość stron120

Tematyka rozdziałów, typy zadań, rodzaje tekstów oraz dobór struktur gramatycznych odzwierciedlają wytyczne nowej podstawy programowej oraz wymagania egzaminacyjne z uwzględnieniem nowej matury ustnej obowiązującej od 2012 roku.

W 2013 roku do poziomów Pre-intermediate i Intermediate ukaże się dodatek, będący integralną częścią książki, przygotowujący do matury 2015. Ćwiczenia do kursu dostępne w formie papierowego zeszytu oraz interaktywnego Oxford English Online.Obecne wydanie bestsellerowego kursu przygotowujące do matury, w pełni zgodne z nową podstawą programową.

Stworzony w ścisłej współpracy z polskimi nauczycielami i egzaminatorami maturalnymi oraz pilotowany z uczniami szkół ponadgimnazjalnych w całej Polsce.Ćwiczenia do kursu dostępne w formie tradycyjnej i na platformie Oxford English Online.

W 2013 roku do poziomów Pre-intermediate i Intermediate ukażą się dodatki przygotowujące do matury 2015.JEDNA SEKCJA = JEDNA LEKCJA => JEDEN CEL MATURANew Matura Solutions to: ciekawe i spójne lekcje, z których każda uczy konkretnej umiejętności sprawdzanej na maturze, solidne powtórki materiału zawierające zadania egzaminacyjne, bogate sekcje ułatwiające uczniom samodzielną pracę.

New Matura Solutions to kompletne i konsekwentne przygotowanie do matury Każda lekcja uczy konkretnej umiejętności sprawdzanej na egzaminie Seria napisana z myślą o potrzebach polskich uczniów przygotowujących się do egzaminu maturalnego, w ścisłej współpracy z nauczycielami szkół ponadgimnazjalnych w całej Polsce.

Tematyka rozdziałów, rodzaje tekstów, dobór struktur gramatycznych oraz typy zadań w całym podręczniku odzwierciedlają wymagania egzaminacyjne z uwzględnieniem nowej matury ustnej obowiązującej od 2012 roku.

Kompleksowe przygotowanie do nowej matury ustnej w podręczniku plus rewelacyjny Oral Matura Pack, a w nim: zestawy matura flashcards, Matura ustna Oxford Video z materiałem instruktażowym dla nauczyciela, Speaking tests zgodne z nową formułą egzaminu ustnego do każdego rozdziału.

Regularna powtórka do egzaminu w formie zadań maturalnych w sekcjach Get ready for Matura (podstawowa oraz rozszerzona) w podręczniku i zeszycie ćwiczeń. Eksperci egzaminacyjni gwarantują właściwy dobór i poziom trudności zadań.New Matura Solutions - konsekwentne, świadome przygotowanie do egzaminu i regularne weryfikowanie umiejętności niezbędnych na maturze ustnej!

Zadania ustne wprowadzone i przećwiczone gruntownie w każdym rozdziale, a następnie sprawdzane w formacie egzaminacyjnym na stronach Get ready for Matura (podstawowa oraz rozszerzona) zarówno w podręczniku, jak i zeszycie ćwiczeń.

Jeden dialog to za mało. Lekcje Everyday English zostały wzbogacone o dodatkowe nagrania. Zawierają przydatne zwroty, uczą kreatywności i dają uczniom szansę stworzenia różnych i ciekawych wypowiedzi. Sekcje Everyday English z dużą liczbą ćwiczeń, modelowych wypowiedzi i wskazówek oraz dużą porcją słownictwa i użytecznych zwrotów skutecznie przygotowują do wykonania ćwiczenia w formacie maturalnym na koniec każdej lekcji.

Zestawienia kluczowych zwrotów w sekcjach Useful Language w zeszycie ćwiczeń oraz Functions Bank w podręczniku pomagają uczniom płynnie wypowiadać się w języku obcym.Wybierając New Matura Solutions mają Państwo do dyspozycji: ponad 30 zadań do matury ustnej w formacie maturalnym w rozdziałach podręcznika do każdego poziomu kursu, dodatkowo, na każdym poziomie co najmniej 10 zadań maturalnych w zeszycie ćwiczeń w sekcji Get ready for Matura, zestaw Matura Flashcards z próbnymi egzaminami ustnymi, gotowych do użycia, do każdego poziomu, Speaking tests przygotowujące do nowej formuły egzaminu ustnego do każdego rozdziału podręcznika dostępne na stronie internetowej, Nagrania video przykładowych egzaminów ustnych wraz z materiałem instruktażowym dla nauczycieli do pobrania na stronie.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też