Moje konto
  • Silniki pojazdów samochodowych Podręcznik do nauki zawodu Technik pojazdów samochodowych / REA [opr. miękka] Silniki pojazdów samochodowych Podręcznik do nauki zawodu Technik pojazdów samochodowych / REA [opr. miękka]

Silniki pojazdów samochodowych Podręcznik do nauki zawodu Technik pojazdów samochodowych / REA [opr. miękka]

1 oferta z 1 sklepu

ISBN 9788302141096 Autor praca zbiorowa Rok wydania 2013 Oprawa miękka Wydawnictwo WSiP Ilość stron 274 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ISBN9788302141096
Autorpraca zbiorowa
Rok wydania2013
Oprawamiękka
WydawnictwoWSiP
Ilość stron274

Podręcznik przeznaczony do nauczania przedmiotu "silniki pojazdów samochodowych" w zawodzie "technik pojazdów samochodowych". Opracowany zgodnie z podstawą programową i standardami wymagań egzaminacyjnych.

Dopuszczony przez MEN do użytku szkolnego. Zawiera najważniejsze informacje związane z budową, zasadą działania oraz metodami obsługi i naprawy silników stosowanych w napędach pojazdów samochodowych. Składa się z 15 rozdziałów omawiających wyczerpująco poszczególne zagadnienia, m.in.: charakterystykę silnika, układy: karbowy, rozrządu, smarowania, chłodzenia, napędy alternatywne.

Przygotowany w sposób jasny i przystępny stanowi niezwykle cenne źródło wiedzy dla uczniów i słuchaczy kształcących się w zawodzie technika pojazdów samochodowych. Podręcznik ma bardzo atrakcyjną szatę graficzną, zawiera wiele kolorowych ilustracji, tabel, schematów i wykresów, które pomogą szybko i efektywnie przyswoić wiedzę.

Materiały dodatkowe dla nauczyciela: Jeśli pracujesz z tym podręcznikiem, skorzystaj z materiału pomocniczego (ilustracje z książki) dostępnego w naszym Klubie nauczyciela.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też