Menu

Księga olśnień

Cechy produktu

  • Producent Empik.com 
  • Nośnik CD 

Opis


Po Sukcesie Komercyjnym Albumu A Book Of Luminous Things Z Poezją Czesława Miłosza, Aga Zaryan Zdecydowała Się Nagrać Album W Wersji Polskojęzycznej. Efekt Jest Zaskakujący, kompozycje W Języku Ojczystym formuje Zupełnie Nową Jakość. Szczególnie mocnym Walorem Albumu Jest Siła Przekazu I Uniwersalny Charakter Wybranych
wierszy, Np. Sens Piosenka O Końcu świata, Ten świat, Czy Zdecydowany Faworyt podczas Koncertów, Nastrojowa Balada O Zabarwieniu Erotycznym Mówię Do swojego Ciała.

Dwanaście kompozycji Do Wierszy Czesława Miłosza, a także Jego Ulubionych Poetek: Anny Świrszczyńskiej, Jane Hirshfield I Denise Levertov, generuje Zupełnie Inny Wizerunek Noblisty. Brak W Nim Dystansu, Patosu I Hermetyczności, Które niejednokrotnie Przesłaniały Istotę Twórczości sporego Poety - Myśliciela. Aga Zaryan We Właściwy Sobie Sposób
wprowadziła Aurę Muzyczno-poetyckiej Magii.

nieprzeciętne Aranżacje Orkiestrowe Przeplatają Się Z Nastrojowymi Balladami. Uniwersalny I Głęboki Charakter Poezji Czesława Miłosza W Połączeniu Z Głosem Agi Zaryan Tworzą niepowtarzalny Nastrój Albumu.

Płyta pozostała Nagrana poprzez światowej Sławy Muzyków W Studiu Castle Oaks W Los Angeles oraz W Warszawie.

Lista Utworów:
1. MUZYKA JAK WODA
2. JAK NIEDŹWIEDŹ PRZY NIEDŹWIEDZICY/ZASYPIANIE/ŚPIĄCE RZĘSY
3. TO JEDNO (duet Z Grzegorzem Turnauem)
4. PRZEPASKA NA OCZY
5. JESIENNA PIGWA
6. SENS
7. DAR
8. PRZYPOWIEŚĆ O MAKU
9. MÓWIĘ DO swojego CIAŁA
10. PIOSENKA O KOŃCU ŚWIATA,
11. O MODLITWIE
12. TEN ŚWIAT

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.