Menu

Noc jest dniem (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788379005734 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Leszek Mieszczak 
  • Wydawnictwo PSYCHOSKOK 
  • Ilość stron 276 
  • Rok wydania 2016 

Opis

Leszek Mieszczak to autor powieści „Noc jest dniem", której głównymi bohaterami są Bronisław i Marta. Spotykają się w przedziale pociągu, gdzie jako pasażerowie zaczynają niby luźną, towarzyską pogawędkę, która jednak stała się preludium do ich dalszych losów, a jednocześnie treści powieści. Kalendarz wydarzeń ulokowany jest we współczesności. Stanowcza fabuła umiejscowiona jest w roku 2014, jednak bohaterzy w swych wspomnieniach wracają pamięcią do własnych biografii, a szczególne epizody z nich wyciągnięte potrafią zaskakiwać, wzruszać, wzbudzać uznanie, a nawet uczyć głębszych postaw humanistycznych. Jeden choć wątek zdradzając, Marta uległa poważnemu wypadkowi drogowemu, zapadła w śpiączkę, a jej świadomość i duch zostały przeniesione do nadprzyrodzonej rzeczywistości.

Jak sama relacjonuje:
„Byłam szczęśliwa, że wszyscy żyją, lecz świetlista postać, którą, jak sądzę był mój przewodnik, mój anioł stróż, ogarnęła mnie swoją czułością i jakby wspaniałym pojmowaniem mojej radości i wyraźnie dała mi do zrozumienia na subtelnym poziomie mentalnym,że muszę wracać. Nie miałam zamiaru, nie chciałam opuścić za żadne skarby ogarniającej mnie miłości i tej niesamowitej przestrzeni. Nie mogłam jednak niczego zmienić. Czułam, jak zaczynam się cofać, jak wracam tunelem w miejsce, z którego wymknęłam się materii w rozmiar ramion samego Boga...".

ISBN: 9788379005734
Kod paskowy: 9788379005734
Autorzy: Mieszczak Leszek
Rok wydania: 2016
Kod wydawcy: 31966
ilość stron: 276
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 15.0x21.0cm
Głębokość (mm): 16
Waga: 0.355
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.