Menu

Sen na Kniaziach - Robert Gmiterek (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788381194112 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Robert Gmiterek 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 104 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Na pograniczu jawy i snu, gdzie to co było jest i będzie, wzajemnie się przenika, tam istnieje kraina iluminacji... Wśród wzgórz Roztocza, gdzie ślad po dawnych wioskach jest ledwie widoczny, a na ich miejscu wyrastają nowe osady.

Gdzie ludzie żyją teraźniejszością, czerpiąc z historii i tworząc przyszłość, tam wyruszamy w niezwykłą wędrówkę w głąb siebie. Pięćdziesiąt dokumentów - zdjęć. Pięćdziesiąt tekstów natchnionych tymi zdjęciami, a w każdym z nich głębia uczuć i przemyśleń.

Robert Gmiterek prezentuje świat, który widzimy na co dzień, ale nie zastanawiamy się nad nim, przechodząc obojętnie. Zatrzymuje chwilę i ją analizuje. Sięga do źródeł, doszukuje się śladów przeszłości, obserwuje teraźniejszość i czasem, na tej podstawie, prognozuje przyszłość.

Każdy tekst jest nierozerwalnie związany z obrazem. Każda minuta, każdy kadr życia ma znaczenie, ma swoją historię i kształtuje przyszłość. W krainie iluminacji jest czas na przemyślenia, na chwilę postoju w biegu życia, bo dojrzeć wszystko to, co na co dzień nam umyka, żeby stać się bardziej świadomym swego życia i otaczającego świata.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.