Menu

Trudno rozmawia się z milczeniem - aleksandra jadwiga starostecka

Cechy produktu

  • ISBN 9788381197243 

Opis

Tomik, w którym otrzymujemy komplet interesujących, godnych uwagi wierszy. Jest to poezja umieszczona w klimacie spokoju i ciszy. Poezja osoby, której proste pragnienia są wyraziste, choć nieoczywiste i niewypowiadane jednoznacznie.

W ciszy kreuje się obraz, gdzie od razu ustawiają się proste zdania, obraz pełen realnych i aktualnych sytuacji, domagających się w wierszu konfrontacji. To zwłaszcza przekaz przedstawiający człowieka, jego postrzeganie świata i towarzyszące mu odczucia w różnorodnych jego sferach życia, z podległym mu czasem.

Czas jest tutaj kruchy i pełen rozterek. Ważne w tej poezji staje się bycie tu i teraz poprzez wyznanie jestem.Interpretowany w wierszach świat, to pogubione dziś, nieprzemyślane jutro. Lecz też cała gama uczuć.

Naturalne piękno przyrody, w sposób nad wyraz interesujący, przenika się z miłością, przyciągają się pewne głosy i obrazy.Janina Barbara Sokołowska

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.