Menu

Pojemnik na żywność | różne wymiary

Cechy produktu

  • Producent Araven 

Opis

Pojemnik na żywność | najróżniejsze rozmiary, nad wyraz odporny i wytrzymały pojemnik. Idealny do przechowywania, mrożenia, przyrządzania i przygrzewania żywności. Pojemnik jest odporny na temperatury od -40 °C do 250 °C, więc gwarantuje dużą wszechstronność w kuchni.

artykuł wyprodukowano z tego samego materiału co pojemniki stosowane w sektorze medycznym, więc pojemnik jest higieniczny i bezpieczny do przechowywania żywności. Materiał: silikon, niepodatne na arcytrudne temperatury od 250 do -40 °C, Nieprzywierający, przystępny w czyszczeniu, Sztaplowany, funkcjonalny, klarowny, Nie odkształca się, dostosowano do czyszczenia w zmywarce, Można używać w kuchence mikrofalowej, Zgodny z rozporządzeniami europejskimi dotyczącymi tworzyw wchodzących w kontakt z żywnością, Certyfikacja NSF, dostępne rodzaje: numer artykułu wymiary pojemność, CM780 GN 1/3 4L, CM781 GN 1/3 2,5L, CM783 GN 1/2 9,5L

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.