Menu

Pojemnik termoizolacyjny | 93L

Cechy produktu

  • Producent Thermo Future 

Opis

Pojemnik termoizolacyjny | 93L, solidny, ale lekki pojemnik termoizolacyjny. Świetny do utrzymywania temperatury żywności i bezpiecznego transportowania. Dostosowany do przechowywania gorącej, zimnej i świeżej żywności.

wyekwipowano w poręczne uchwyty dla większego bezpieczeństwa i komfortu. Uchwyt do elementu chłodniczego i składnik chłodniczy są sprzedawane oddzielnie. Przy pełnym zapełnieniu, temperatura będzie zmieniać się od 2 do 3 °C na godzinę.

objętość: 93 litry, wymiary: wewnętrzne - 52,5 (w) x 33,5 (s) x 53 (g), wewnętrzne - 62,5 (w) x 44,5 (s) x 64,5 (g) cm, Materiał: polipropylen, Waga: 5,45 kg, Higieniczny i dopasowany do czyszczenia w zmywarce, znakomita izolacja od -40 do +120 °C, użyteczne uchwyty dla dodatkowego bezpieczeństwa i wygody, dobrano do GN 1/1, GN 1/2 i GN 1/3, Sztaplowany i lekki, mocna, jednoczęściowa kompozycja

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.